Sakarya haberleri! Ilbay Mahmut Çuhadar, Çağa ve Akyazı köylüleriyle benzeri araya geldi

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, sorunları durumunda sınırlamak ve köylerde hararetli vatandaşların rağbet ile taleplerini dinliyor.

Vali Mahmut Çuhadar, ziyaretler çerçevesinde Adıyaman merkeze sadık Süt Kuzusu ve Akyazı köylerini konuşma ederek incelemelerde bulunup, gerekseme ve talepleri dinledi.

Gerçekleşen köy ziyaretlerinde Ilbay Mahmut Çuhadar’a Ilbay Yardımcısı Mehmet Yasin Erkan ve Ekincilik ve Orman İl Müdürü Nurettin Mukayese eşlik etti.

Ziyaretlerine Çağa köyü ile başlayan Ilbay Mahmut Çuhadar, burada muhtar ve vatandaşlar vasıtasıyla karşılandı. Ziyarette karye muhtarından köyün genel durumu ve ihtiyaçları için bilgiler düz Ilbay Mahmut Çuhadar, vatandaşlarla tek biricik görüşerek sevgili ve taleplerini dinledi.

Daha sonra Akyazı köyüne sabık Vali Mahmut Çuhadar, karye meydanında köy muhtarı ve vatandaşlar ile yunak sohbetler gerçekleştirerek köyün ihtiyaç ve talepleriyle ilgilendiren fikir alışverişinde bulundu.

Akyazı ilkokulunu dahi musahabe eden Vali Mahmut Çuhadar, okulun ihtiyaç ve talepleriyle ilişik karye muhtarından vukuf alarak, öğrencilerle kardeş kardeş etti.

Köylerin kâin dirim koşullarını iyileştirerek vatandaşların dirim kalitelerini yükseltmek amacıyla celal adına elimizden geldiği ölçüde imkanları yerinde kullanarak evleviyet genişlik fail işleri bütünleme gayretinde olduklarını ve çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını kaydeden Ilbay Mahmut Çuhadar, ilgilendiren kurum müdürlerine mir vererek vatandaşların yaşadıkları sıkıntıların çözülmesi noktasında müstelzim çalışmaların yapılmasını istedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren dümbelek vatandaşlar ise, köylerinin sorunlarının çözümüne ilgili gösterdikleri andıran rabıta ve alakadan yağlık Ilbay Çuhadar’a teşekkür etti. – ADIYAMAN

Share: