Samsun’da 3 ay önceki bacanağını vurup erkin küsurat şahsiyet, şimdi da 4 çocuk annesi eşini katletti

Yaklaşık 3 kamer geçmiş ayrımsız mahallede 2 yavru babası bacanağı Tamer Karaduman’ı (51) pompalı tüfekle sıhhatli kolundan vuran M.D. (46), dün akşam birlikte tartıştığı 4 çocuk annesi eşi Havva D.’yi (45) tabancayla başından vurdu. Tehlikeli yaralanan karı Alacam Ululuk Hastanesine kaldırıldı. Dertli önceki müdahalenin peşi sıra irsal edildiği Bafra Celal Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Gaddar zanlısı M.D. ise açıkgöz vasıtasıyla yakalanarak gözaltına makbuz. Havva D.’nin cansız bedeni, otopsi için Samsun Yetişek ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

MAHKEMECE ERKIN BIRAKILDI

Baldızını öldüren bacanağının kendisini pompalı tüfekle yaraladığını, sol kolu kırıldığı için ameliyat olduğunu ve 3 aydır Samsun Yetişek ve Araştırma Hastanesi’nde tedavisinin bitmeme ettiğini tamlayan Tamer Karaduman, “Beni tüfekle yaralayan M.D., olaydan sonra kurnaz tarafından yakalanıp çıkarıldığı mahkemece başiboş bırakıldı. Ego ise 3 aydır hastanede otama görüyorum ve tüfekle biberli ettiği amacıyla sağ kolum kırıldı” dedi.

”GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASINI İSTİYORUM”

Karaduman, ”Koluma platinler asma ve alçı süresince. Beni vurduğunda tutuklanmış olsaydı, demin baldızım Havva D. ölmemiş olacaktı. Bu konuda ihmali olanlar üzerine lüzumlu işlemlerin yapılmasını istiyorum” ifadelerini kullandı. Gaddar zanlısı, jandarmadaki sorgusunun peşi sıra adliyeye atıf edildi.Share: