SELIM Öğür Genel Başkan Yardımcısı Dirimsel Yazar, Rize’de partililerle bir araya geldi Açıklaması

DÜRÜST Tümen Genel Başbuğ Yardımcısı Dirimsel Kalem, Türkiye’nin gündeminde ne varsa hem hükümetin hem bile partinin gündeminde olduğunu söyledi.

Kalem Erbabı, partisinin, Çayeli Öğretmenevi ve Akşam Laf Okulu’nda planlı İlçe Müracaat Meclisi Toplantısı’nda, yavaş yavaş kararlı aynı şekilde yürüyüşlerini sürdürdüklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın özel çağrılı namına katıldığı Şanghay İşbirliği Örgütü Zirvesi’nde liderlerle tıpkısı araya geldiği fotoğraf karesine meni eden Muharrir, ” Özbekistan’dan ayrımsız ışık yansıdı. Fotoğraftaki duruşu, ilgi çekilen özellikler itibariyle tarihimizin şanını ve ecdadımızın ağır ve kuvvetini tıpkı sefer daha gördük ve çekicilik duyduk. Bu liderlik Türkiye’nin çokça nazik aynı kazanımı.” dedi.

Yazar, SELIM Tümen iktidarının yaptığı hizmetlerin arkasında milletin olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

“Tek ant popülizm DOĞRU Tümen’nin siyasa tarzı olmamıştır. Hep bunlara rağmen yaşadığımız sorunlar var. Bunların başında şişkinlik adına nitelediğimiz hayatı pahalılığı geliyor. Hükümetimizin bilgisiz değildir. Partimiz bu konuda dikkatini ve hassasiyetini kaybetmiş değil. Türkiye’nin gündeminde ne varsa hem hükümetin hem dahi partinin gündemindedir. Uyguladığımız politikalarla enflasyonun önce aşağıya dönüşünü ve sonra bile azalışını Cumhurbaşkanımızın ve ilişkin vekil arkadaşlarımızın anlatım ettiği kadar mahsus antlaşma diliminde gerçekleştireceğiz. Aynı bakımdan enflasyonla bu şekilde savaş ederken, üretimi, yatırımı arttırırken, ihracatımızı çoğaltıp akan açığı düşürmeye çalışırken, aynı taraftan de dezavantajlı, hanay pahalılığı karşısında düşük gelirli kesimin avlu standardına bindi anlamında iyileştirmeler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Yılbaşında eskimemiş bütçe yapılacak. O bütçeyle üstelik bu açılım doğrultusunda düzenlemeleri göreceksiniz.”

Dirimlik Müellif, 6’lı masanın reisicumhur adayı çıkaramamasını üstelik eleştirerek, “Böyle muhteşem tıpkısı seçime akıllıca giderken, YANLIŞSIZ Tümen’nin adayı ilan edilmiş iken karşımızda 6’lı masa diyerek kümelenmiş grubun henüz benzeri aday belirleyememiş olması… Bu kadar canlı, karizmatik, müktesebatı yaptığımız icraatlarla refere edilmiş ayrımsız şef karşısına onunla yarışacak ayrımsız rakip fehmetmek macerasız mı? Mahdut bire bir aksiyon olsa adamlar ayrımsız aday belirlerdi, olağan değil.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: