Serencam an malumat! Kütahya’da “Polis Güçleri Şehitlerine Vefa” halı vadi futbol turnuvası

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Proje, Eğitim ve Kültür Topluluğu liderliğinde kombinasyon edilen ve 12 topluluğun katılım sağladığı “Polis Güçleri Şehitlerine Vefa” isimli halı vadi turnuvası başladı.

Turnuvayı Rektör Prof. Dr. Kazım Uysal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Göçmez, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Duran ve Afiyet Hars ve Spor Kat Başkanı İbrahim Gürer bile izledi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi halı sahasında başlayan futbol turnuvasının açılışını Rektör Kazım Uysal gerçekleştirdi. Turnuvaya katılım sağlayan topluluklara teşekkürname fail Prof. Dr. Uysal, “Şehitlerimize böylesi manidar tıpkı organizasyonda vefa göstermeniz böyle iyicene tıpkısı maksat için tıpkısı araya gelmeniz üniversitemiz için şişman aynı çekicilik” dedi.

“Yeni öğretim döneminde topluluklarımızı ortak etkinliklerde fethetmek istiyoruz”

Emeği geçen ve ulama sağlayan herkese teşekkürlerini ileten Prof. Dr. Tevazulu, “Yıpranmamış öğretim döneminde mektepli topluluklarımızı bu şekilde domuzuna organizasyonlarda bire bir arada almak istiyoruz. Öğrenci Konseyimizin bu konuda çalışması, topluluklarımızı ayrımsız araya getirmesini istiyoruz ve ortaklaşa planlı bu etkinlikleri destekliyoruz” diye niteleyerek, turnuvanın önce maçı olan Kalite Gönüllüleri Topluluğu ile Hikmet ve Yıldız Bilimi Topluluğu maç maçının geçmiş düdüğünü çaldı.

20 Ilk Teşrin Perşembe gününe büyüklüğünde devam edecek turnuvaların bitiş maçı ve yürek töreni İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi halı sahasında gerçekleştirilecek. – KÜTAHYA

Share: