Sincan Belediyespor Yaz Ayak Topu Okulundan 327 güre yetenek çıkışlı oldu

Sincan Belediyespor Yaz Futbol Okulu 327 öğrencisini mezun ederek çalışmalarını tamamladı. Çıkışlı olan zinde yetenekler sükse belgelerini Sincan Belediye Reisi Hedef Ercan’ın elinden aldı.

Bu sene 20 Haziran’birlikte başlayan Sincan Belediyespor Yaz Futbol Okulu 327 tendürüst yeteneği mezun ederek sona erdi. Yaz tatillerini dimdik ve uyumlu geçiren minik sporculara, eş güdüm, ustalık, taktikler evvel kuramsal olarak anlatıldı. Arkası Sıra antrenman ve maçlarla gelişimlerine katkı sağlandı. Yetenekli olan sporcuların lisansları çıkartılarak Sincan Belediyespor altyapısına kazandırıldı. Zihayat sporculara katılımlarından âlem biricik bir tane başarı sertifikası verildi. Şehadetname törenine Sincan Şehremini Meram Ercan birlikte katıldı.

Ercan, Sincan Belediyespor’un göstermiş olduğu kalburüstü çalışmalardan ortalık idare ve teknik kadroyu tebrik kartı ederek, “Sincan Belediyesi adına hars, nutuk ve sporda gençlerimize katkı yöneltmek adına elimizdeki imkanlarla yer fazlasını yapma derdindeyiz, gayesindeyiz. 327 çocuğumuz bu imkandan faydalandı. Rastgele sene üzerine koyarak bu hizmeti geliştirmeye bitmeme edeceğiz. Çocuklarımızın mutluluğu, coşkusu, sevinci seçkin şeye derece. Evlatlarımızı gönülden tebrik kartı ediyor, yeşil sahada daha nice başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız münhal olsun” diye niteleyerek konuştu. – ANKARA

Share: