Sınırlı sokakta baziçe oynayan torunlar, aceleten sabık otomobilin altında kalmaktan ağırlık kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların oyun oynadığı ancak tıpkısı sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Anadolu Ajansı spor muhabiri olan Gaye Kaya’nın paylaştığı görüntüler kısa sürede içtimai medyada ruzname oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kayaç, kızının birlikte bulunduğu sokakta çocukların baziçe oynadığını söyleyerek dehşet anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler meydan aldı: “Site magandası, kızımın de oynadığı sokakta ahiret yolculuğu saçacak hızda ilerliyor. Füru serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu toplum zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık sokak ve emniyetsiz bir yordam. kasten çocukların üzerine sürüyor. Hepsi kaçan kızcağız son anda ezilmekten kurtuluyor. Arada Sırada keder olayları engelletmek, o olay olmadan da gerçekleşebilir. Bu çeşit insanlara (!) çok çokça özen edilmeli”

”SÜRÜCÜ TUTKUN FILAN TAŞIMIYOR”

Kayaç, toplumsal medya kullanıcılarının “Güdücü rahatsiz taşıyor kabil” yorumları konusunda ise şunları söyledi: ”Güdücü züğürt falan taşımıyor. Ben görevde ev dışındayım. Eşimin anlattığına göre, çoban sahile kadar gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan bilahare bile sözde sinirlenip arabayı o daracık sokakta sonuç müstacelen ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın da alkollü olduğu, sürücünün para cezası alarak ehliyetine el konulduğu belirtildi.Share: