Son an haberi… Bolu deplasmanı dönüşü kaza fail Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

– Bolu deplasmanı dönüşü kaza fail Denizlispor’da 2 yaralının tedavisi sürüyor

Denizlispor, ilçe sonrası yaralıların durumu üzerine izah yaptı

DENİZLİ – Boluspor ile deplasmanda oynadıkları yarışma sonrası kente dönüş yaparken kaymakamlık geçiren Denizlispor kafilesindeki yaralıların durumu üzerine izah yapıldı. Denizlispor Kulübü, futbolcu ve malzemeci koyulmak üzere 2 kişinin tedavisinin sürdüğünü belirtirken, ayrıksı yaralıların taburcu olduğunu açıkladı.

Afyonkarahisar’a sadık Evciler ilçesi Gökçek mahallesinde 15 Ekim Cumartesi haset meydana gelen kazada, 3-0’lık Boluspor mağlubiyeti sonrası kente çağ fail Denizlispor kafilesinin 20 AAG 263 plakalı ikinci ara bulucu, güdücü İsmail Gürpınar’ın kontrolünden çıkmasıyla bu arada kayarak devrildi. Ilçe sonrası yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Deplasman dönüşü yaşanan kazanın ardından Denizlispor, yaralıların karşı izah yaptı. Leğen kemiğinde fay olan topçu Ahmet Uğurlu ve 4 durumunda fay olan malzemeci Hırslı Karakaya’nın tedavilerinin sürdüğünü tamlayan Denizlispor, futbolcu Mehmet Ermiş Tutuk, matbuat danışmanı Altay Varol ile masajcı Recek Avcu’nun otama gördüğü Hususi Denizli Tekden Hastanesi’nden taburcu olduğunu açıkladı. Başka hafif gaileli 6 kişinin ise tıpkı dolaşma ayak tedavisi gördüğü öğrenildi.

Share: