Spotify, asıl ekranını yeniden tasarladı

Spotify, tıpkı blog gönderisinde kullanıcıların yeni muhteva önerileri almasını ve antrparantez sonuç favorileri gene ziyaret etmelerini kolaylaştıracak yeni bir dizayn sunuyor.

Spotify’ın oynak uygulamasının yıpranmamış ana ekranı iki ayrımlı kategoriye ayrılıyor: Enstrüman ve Podcast & Şovlar.

Çalgı Aleti akışı, kullanıcıların çalgı aleti zevkine bakarak terane, albüm ve çalma listeleri önerilerine çabuk erişim sağlıyor. Spotify, bakir tasarımla kullanılmamış favoriler keşfetmenin herhangi bir zamankinden henüz çarpık çurpuk kuzuluk geleceğini söylüyor. Güncelleme ile antrparantez kullanıcıların dinledikleri şarkıları hemen beğenebilecekleri, paylaşabilecekleri ve çalabilecekleri yıpranmamış vesait getiriyor.

Podcast & Shows sekmesinde ise, kullanıcıların izlem ettiği yıpranmamış demonstrasyon bölümleri vurgulanacak. Eskimemiş tasarımda, kullanıcıların dinlediklerine göre eskimemiş podcast önerileri üstelik gelecek ve antrparantez dinleyiciler seksiyon açıklamalarını okuyabilecek.

Spotify, yeni tasarımı sayesinde dinleyicilerin o anda aradıkları içerik türü beyninde hafif gezinmelerine birlikte koruyucu olmayı hedefliyor. Güncellenmiş arayüz, deneyimi henüz kişisel kuzuluk getirirken, kullanıcıların önerilerini daha dahi derinleştirmelerine olanak tanıyacak.

Spotify’ın bakir ana ekranı demincek Android kullanıcılarına sunuluyor. Güncelleme, iOS cihazlar için önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak.

Share: