Tayin ve görevden kabul etme kararları Reisicumhur Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazı vekâlet, çalım ve kuruluşlara ilişik tayin ve görevden kabul etme kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, Izleme ve Bütçe Başkanlığında vazıh mevcut Mehabet Yardımları Genel Müdürlüğüne, Sektörler ve Amme Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Uğur Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Tolga Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Mekân, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında açıkça kâin başmüfettişliğe, denetmen Soğan Çiçeği İnci atandı. Bingöl Mekân ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Kasaba ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ile Aksaray Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Nasip görevden makbuz.

Çeltek Belde ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Mürtefi Zeren, Bingöl Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Yengi Bektaş, Aksaray Mekân ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Genel Müdürlüğünde sarih mevcut Umum Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Firez ve Turizm Bakanlığında örtüsüz kâin Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Yener Oba atandı. Cesamet Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde küşade kâin Genel Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.

Share: