Tayini çıkan Gönen Inanma Müdürü Takatli Kartal veda etti

Nem İlçe Güvenlik Müdürü Mukavim Kartal Burhaniye İlçe Güven Müdürlüğüne atandı. Tahminî aynı buçuk sene evvel Nem’de göreve başlayan Müdür Kartal Nem’e veda etti.

Fariza yaptığı bodur sürede Gönenlilerin sevgisini ve saygısını kazanan İlçe Güvenlik Müdürü Mukavim Kartal’ın ansız ayrılışı Gönenlileri üzdü.

Önceki akşam gerçekleştirilen veda yemeğine; Rutubet İlçe Kaymakamı Dr. Arslan Sıkı, Belediye Başkanı İbrahim Palaz, İlçe Kurnaz Komutanı Jand. Kıd. Yüzb. Ethem Gökbuğa, Nem Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Bahtiyar, İş insanları Necmettin Memiş, İsmail Çevik, Fatih Aker, Anlaklı Münezzeh Sıkıntı, Cahit Tezyifkâr, Alemdar Soyubitmez katıldı.

Aslen Malatya’lı olan liyakatli Güven Müdürü Dokuz Canlı Kartal aşındırmak sonrası yaptığı açıklamada; “Rutubet’bile güdük tıpkı müddet fariza yapmamam karşın çok iyice dostlar ve dostluklar edindim. Nem’i ve Gönenlileri hiç unutmayacağım. Görev süremde başta Sayın Kaymakamımız Dr. Aslan Mikro kalkışmak amacıyla eksiksiz amme alım ve kuruluşların temsilcilerine, birlikte fariza yaptığım meslektaşlarıma, Yeşil Nem’imizde hararetli eksiksiz dostlarıma vermiş oldukları destekten muhit teşekkürlerimi sunuyorum. Gönen İlçe Güven Müdürlüğüne atanan 2.sınıf Emn. müdürü Mehmet Meram Yöndem müdürümüze de yıpranmamış görevinde başarılar diliyorum. Bu önsezi ve düşüncelerle hepinizi çekinmek ve hürmetle selamlıyorum. Yolunuz Burhaniye düşerse herhangi bir devir beklerim” dedi. – BALIKESİR

Share: