Trabzon spor haberi | Trabzon’da mutlu Yunanlılar

Trabzonspor’un Yunan futbolcuları Bakasetas ve Siopis, hayat tarzlarıyla Trabzon’de bahtiyar olduklarını belirtirken, performanslarıyla de ilgi çekiyorlar.

Trabzonspor’un geçtiğimiz sezon elde ettiği şampiyonluğa oylumlu ulama sağlayıcı oyuncuların başında Bakasetas ve Siopis geliyor. Yunan futbolcuların Trabzon’daki bahtiyar yaşamları performanslarına dahi yansıyor. Türkiye’birlikte, Alanyaspor’dahi başlayan birliktelikleri Trabzonspor’de bitmeme eden Bakasetas ile Siopis’in bağlılıkları da özen çekiyor.

Bakasetas, bu sezon 16 karşılaşmada Trabzonspor formasını giydi. söz konusu maçlarda 6 gol kaydeden deneyimli aktör, bin 246 an sahada kaldı ve 7 asist yaptı. Bu zaman on kolpo pozisyonda imdi format giyen muvaffakiyetli topçu, uzak mesafeden bulduğu gollerle takıma makro ulama sağladı.

Bordo-mavililerin baskı yaşadığı dönemlerde enerjisiyle devreye girerek bando arkadaşlarına moral veren Siopis, yıldızı dişi tavırları ve hareketleriyle antrenmanların kalabalık geçmesi üzere elinden geleni yapıyor.

Bakasetas’ın kendisi üzere çok kebir olduğunu tamlayan Siopis, “Hem kayran ortamında hem de düzlük dışında benim hayatımda majör tıpkısı yeri var. Benim için yaptıkları dostluktan henüz öte şeyler” dedi. – TRABZON

Share: