Tüfenkci: “Masalar kurup masaların altına saklanmaya çalışanlar var”

DÜRÜST Tümen Malatya Saylav ve MKYK Üyesi Bülent Tüfenkci, mahalle ziyaretinde yaptığı konuşmada ülkenin birliği ve bekasını becermek isteyenlerin olduğunu belirterek, ziyarette yaptığı konuşmada, “Vatandaşlarımızın elan bolluk içerisinde yaşa istiyoruz” dedi.

Tüfenkci, partililerle alay malay Malatya’nın Darende İlçesi Karabayır Mahallesi’ni ülfet etti. Ziyarette açıklamalarda kâin Milletvekili Tüfenkci, Türkiye’nin yumruk zamanlardan geçtiğini tabir ederek, “Bire Bir yandan terörle uğraş ederken, ayrımsız yandan arsıulusal krizleri çözme, dünyanın tahıl krizinden çıkması noktasında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın şüphesiz uzay gemisi dokuduğunu bilcümle bu arada görüyoruz. Allah’a Hamdolsun öyle bir lidere sahibiz ki dünyadaki krizleri çözebilecek bire bir Cumhurbaşkanımız var. Bu anlamıyla dünya Cumhurbaşkanımıza müteşekkir. Ülkemizde insanlarımız şen etsin diye niteleyerek sınırların ötesinde terörle savaş ediyoruz. Şehitler veriyoruz. Rabbim hep Şehitlerimize rahmet eylesin, gazilerimize tafsilatlı ömürler versin. Ülkenin birliği ve bekası üzere oralarda canlarına ortaya koyanlar, terörle uğraş edenler bu topraklarda ayrımsız ve hep sürdürmek amacıyla mücadele edenlerden Cenabıhak razı olsun. Bundan erinçsiz olanlar var, bunu bozmaya çalışanlar var. Masalar kurup masaların altına saklanmaya çalışanlar var. Bütün bu oyunlara karşın ben inanıyorum ki Karabayırlı kardeşlerim ve Malatyalı hemşehrilerim bu oyunları bozacak. Bire Bir oyunuzla bu oyunlar Tanrı’ın izniyle güzeşte olduğu kadar bugün üstelik onların başına eski olacak” dedi.

“Kayısımız gerektiği kabil değer görüyor”

YANLIŞSIZ Fırka’nin eser siyaseti yaptığını tamlayan Tüfenkci, “Biz vatandaşlarımız daha mutlu olsun daha refah içerisinde yaşa istiyoruz. Onun üzere Malatya’yı 6. Toprak Teşviklerinden faydalanır ayla getirdik. Malatya Organizesinde bile korkulu anlamda yatırımlar yapılıyor. İstihdamlar sağlanıyor. Malatya kayısısı Malatya’lı hemşerilerimiz için büyük tıpkısı sağlık kaynağıdır. Onun amacıyla lisanslı depoları yaptık. TMO’ya alımlar yaptırdık. Kayısıyı Avrupa’üstelik coğrafi belen kayran üç üründen biri haline getirdik. Bu noktada sonuç iki senedir üstelik kayısımız gerektiği kabil ayar görüyor. İnşallah görmeye de devam edecek. Dünyadaki şişkinlik şişkinlik ülkemizi üstelik etkiliyor ama bunu yenecek birlikte Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Cumhur İttifakıdır. Nedeniyle bizler çözümü üstelik biliyoruz sorunları dahi biliyoruz. Darende’nin sorunlarını da biliyoruz, Karabayır’ın sorunlarını üstelik biliyoruz. Karabayır’ın umumi sorunu akarsu sorunu içme suyu ve sulama sorunu. Sulama ile ilişkin Kooperatif kurmuşsunuz güzel ayrımsız etap. İnşallah bizler de bindi olacağız. Eğer hal gün enerjisinde ise maliyetleri düşürme noktasında elimizden mevrut gayreti göstereceğiz. Sizler bile takipçisi olacaksınız. İçme suyu bura amacıyla makro ve ana dahi kıt. Az Buçuk evvel MASKİ Genel Müdürümüzle konuştum yarın muhtarımızı bekliyor. Kendisi da benzeri hafta sonradan buraya ati. Buraya hem mühendisler gelip baksın. Suyumuz var orada, tetkik vursunlar. Suyu buradaki evlere hanelere akıtalım inşallah” diyerek konuştu. – MALATYA

Share: