Turistlerin bakir formülü: Hem tatil hem afiyet

Türkiye’nin saf güzellikleri ve afiyet alanındaki yetkinlikleri mufassal yıllardır Avrupa’dan ve Arap ülkelerinden Türkiye’ye mevrut turistlerin tatil ve tedavilerini birleştirmelerini sağlıyor. Dr. Mehmet Erdoğan, son dönemde yaz aylarında saç ekimi üzere mahdut dışından gelen hastaların ilk Türkiye’nin eşsiz kıyılarında dinlence yaptığını, ardından saç ekimi için merkezlerine geldiğini söyledi. İngiltere’den BENDE’ye dünyanın güçlü çokça ülkesinden pestil ağırladıklarını belirten Dr. Erdoğan, “İnsanlar yaz aylarında saç ekimi yaptırmak üstüne çekimser kalabiliyor ancak dört zaman saç ekimi yaptırmak kabil” dedi. 

İngiltere özellikle başlamak için ağırlıklı kendisine ESIR, Kanada ve Avrupa’dan züğürt ağırladıklarını belirten Smile Hair Clinic’mağara Müessis Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, yaz aylarında da saç ekiminin okkalı bir biçimde sürdüğünü belirtti. Akıbet dönemde yaz aylarında saç ekimi amacıyla elverişsiz dışından gelen hastaların tatillerini yaptıktan bilahare tedavi sürecine başladığını anlatan Dr. Erdoğan, yaz-şita demeden dört mevsim saç ekimi yaptırılabileceğini belirtti.

ÖNEMLİ OLAN BAKIM DÖNEMİ

Yazın saç ekimi yaptırmakla ilişik hastaların, “Ekim sonrası denize girebilir miyim?”, “Enfeksiyon kapma riskim artar mı?” üzere kaygıları olabileceğini dile getiren Dr. Mehmet Erdoğan, şu bilgileri paylaştı:

“Saç ekimini gökçe yazın evet da kışın yaptırmak ortada ayrımsız ayırt bulunmuyor. Burada yetişkin olan teşrinievvel işleminden bilahare, ‘hizmet dönemi’ dediğimiz dönemde hastalarımızın önerilerimize uyması. Yaz özelinde hele önce 1 hafta, 10 günlük aktarılma mehabetli. Bu dönemde güneşe aracısız maruz kalınmaması önem taşıyor. Hastalarımıza şapka takmalarını, mümkünse terlemeyi minimuma indirecek ortamlarda bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Yeniden sonrasında yer birkaç 15 çevrim bahir ve 1 ay havuzdan ırak durulması de kalburüstü benzeri saç ekimi üzere cesim kriterler.”

Norveç Hak Bakanı’nın tatil pozu ortamı gerdi

 

Avrupa’de dinlence yapabileceğiniz sunu ferah 10 site

 

Çap tatil dönemi bitiyor

 

Share: