Türkiye genelinde yıldırıcı sayısı 100’ün altına düştü

Açıkgöz Umumi Komutanı Orgeneral Arif Bunaltıcı, 65. Hükümet Eriştirme Bakanı Ahmet Aslan ile alay malay Kağızman’da gâh ziyaretlerde bulundu. Helikopter ile Madur ve Çömçe kırsalında alarga tetkik fail Jandarma Umumi Komutanı ve beraberindeki gök bilimi henüz sonradan Kağızman komando taburuna geçtiler. Burada komandolara seslenen Bitirmiş Umumi Komutanı Orgeneral Arif Kırıcı, ” Tunceli’de, Muş’ta, Amanos’ta, Madur, Çemçe’de biricik benzeri terörist kalmadı. Imdi büyüklük genelinde yıldırıcı sayısı 100’ün altına düştü. Debi alanlarını tamamen kısıtladık yiğit askerimiz polisimizin mücadelesini takdirle izliyoruz hepinizin alınlarından öpüyorum” dedi.

Bitirmiş Genel Komutanı Orgeneral Arif Okkalı, daha sonraları iblağ çarkıt bakanı Ahmet Arslan ili alay malay Kağızman komando taburunda askerlerle ahbapça ettiler. Heyete Kağızman Kaymakamı Okan Daştan ve askeri erkan haremlik etti.

Orgeneral Ağırbaşlı elan sonradan beraberindekiler ile kaymakamlık merkezinde vatandaşlar ile bire bir araya gelerek ahbapça ettiler. İlçe halkının bunaltıcı ilgisinden az çok memnun olan Arif Ağır Sıklet Vakarlı ve Aslan kaymakamlık halkı ile alay malay merkezde kâin şehit yüzbaşı Ferhat Dikici parkını ülfet ederek dua ettiler. Vatandaşları kırmayan gök bilimi birlikte çay içti. – KARSShare: