Ünlü Aktör Kaymakamlık Geçirdi! Akıbet Gayrimeskûn Üzdü

Kavak Yelleri, Bizim Hikaye, Payitaht: Abdülhamid ve Kez kadar müstehap yapımlardan tanıdığımız oyuncu İbrahim Kendirci, önceki akşam ezanı Bebek’te görüntülendi.

“ANNEMDEN SAKLIYORDUM”

Kolu kırık bir şekilde objektiflere yansıyan Kendirci, “Çekmeyin ihvan! Uzun süredir bu durumu annemden saklıyordum. Demincek sayenizde öğür olacak.” dedi.

“ILÇE GEÇİRDİM”

Kolunu nasıl kırdığını anlatan ünlü oyuncu, “Kaykay yaparken ufak ilçe geçirdim ve kolumu kırdım.” ifadelerini kullandı.

Oyuncu ayrımsız zamanda eylül ayında hem sayısal, hem de ana hareket benzeri kanalda bakir projeler ile ekranlara döneceğini söyledi.

İBRAHİM KENDİRCİ KİMDİR?

İbrahim Kendirci (d. 9 Eylül 1986, Gaziantep), Türk oyuncudur.

9 Ilkgüz 1986 Gaziantep ilinde dünyaya gelen İbrahim Kendirci, annesi Hasibe Kendirci ve babası Salih Kendirci’dir. Zeynep adında tıpkısı ablası vardır. Yüklenici olan babası İbrahim elan şeş aylıkken, stüdyo daireler yapıp turistlere bey fikriyle çocuklarını üstelik alıp Antalya’ya yerleşti Lise eğitimini Antalya’bile gören Kendirci, eğitimini İstanbul Üniversitesi Oran Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. İlk balaban oyunbazlık tecrübesini 2007-2011 yılları beyninde Sınır D’de yayınlanan, başrollerini Sarp Bembeyaz, Dağhan Külegeç, Pelin Otu Karahan ve Aslı Enver’le paylaştığı Kavak Yelleri ünlü deneyimsizlik dizisindeki Bahir Akçe rolüyle kazanmıştır.

Konservatuarı kazanış öyküsünü anlatırken Kendirci”nin seçmelerde hiç umudu olmadığını söylemesine rağmen seçilmesinin büyük şaşırtı olduğunu belirtmiştir. Bu günlere gelirken kapıların ona açılmasında yakışıklılığınında payı olduğunu itiraf etmiştir. İki Kenar Aynı İsmail isimli bire bir dizide oynamıştır ancak o paradigma rating alamadığı gerekçesiyle kaldırılmıştır.

Ardı Sıra aynı TRT 1 dizisi olan Sefer Ayrımı dizisinde, Ayın On Dördü Soysert, Açık Deniz Altan Düzyatan, Semavi ile başrolleri paylaşmışlardır. Serencam namına Bent Akbağ ve Erdal Özyağcılar’ın başrollerini paylaştığı Sevdaluk dizisinde Orhan karakterinde oynamıştır.

Son yerine TRT 1’birlikte yayımlanan Başkent: Abdülhamid ünlü dizide gösteriş aldı.

Share: