Üvey annesine kezzap attığı öne sürülen gence, kız kardeşleri topluluk çıktı

Üvey annesine kezzap attığı öne sürülen gence, kız kardeşleri ehil çıktı

ADANA – Adana’da üvey annesinin konusunda kezzap döktüğü gerekçesiyle tutuklanan gencin, kız kardeşleri, “Bilal, içre hangi olduğunu bilmediği şişeyi fırlattı, zarfında kimyasal madde varmış. Adaletin yerini bulmasını, Bilal’in başıboş bırakılmasını istiyoruz” dedi.

Alınan bilgiye göre, Çukurova ilçesi Mahfesığmaz Mahallesi’nde hararetli Nazmiye Tütsülü, 20 yıl evvel Abdülkerim Çıktı ile evlendi. Bu evlilikten 2 yavru dünyaya getiren Nazmiye Bulanık, eşinin evvel evliliğinden olan oğlu Bilal Imdi’ı bile kendisi büyüttü. Çift ortada çığlık uyuşmazlık başlayınca Sisli, 2010 yılında Abdulkerim Artık’tan boşandı. Dini nikahla 10 yıl daha Abdulkerim Daha Çok ile alay malay ruhlu Tütsülü, eski ay annesi Birlik Bulanık’nin evine taşındı.

İddiaya bakarak, üvey annesi Nazmiye Tütsülü’in, eksantrik bire bir kişiyle iş yaşadığını öğrenen Bilal Çıktı, 31 Teşrinievvel Pazartesi haset yaşadığı eve gitti. Bundan Sonra, eve gittiğinde üvey annesinin alım satım yaşadığı kişiyle görüntülü konuştuğunu görünce sinirlendi. Nazmiye Tütsülü, namına bağıran üvey oğluna saldırdı. Saldırıdan kurtulmaya etkin Bilal, içerisinde kimyasal husus kâin şişeyi annesinin üstüne fırlatıp kaçtı.

İhbar konusunda, Nazmiye Dumanlı’in yaşadığı eve polis ve afiyet ekipleri irsal edildi. Afiyet ekipleri yaralanan kadını Adana Site Hastanesine kaldırdı. Nazmiye Bulanık’nin yüzünde, sırtında, bacağında ve boğazında güç şekilde yanıklar oluştu. Sisli’nin tedavisi devam ederken olaydan 2 aktarılma sonraları gözaltına alınan Bilal Imdi çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kardeşi Bilal’in annesinin haram aşkı olduğunu öğrenince öfkelendiğini ve bahsetmek için yanına gittiğini anlatan Nazmiye Tütsülü’in kızı Berfin Vanlı, “Ilkin Bilal’e bu olayların hiçbirini anlatmadık. Olaydan aynı hafta önceki söyledik. O da sinirlendi ve annemle görüşmeye gitti. O tam annemi haram aşkıyla aksi benzeri şekilde görüntülü konuşurken görmüş. Öfkelenince, annem birlikte hangi yapacağını şaşırıp, kardeşime saldırmış. Bilal de içinde hangi olduğunu bilmediği şişeyi fırlattı. İçinde kimyevi yön varmış ve açık olduğu için yanık. Sonra bizi aradı ve kavga ettiklerini söyledi” diye konuştu.

Nazmiye Tütsülü’nin üvey kızı Büşra Ararut ise kardeşi Bilal’a bühtan atıldığını ileri sürerek adaletin yerini bulmasını istediklerini belirtti.

Share: