Van iktisat: Edremit Tecim Odası’nda yeni Başkan Ahmet Gösterişli

Balıkesir’in Edremit Ticaret Odası başkanlık seçimi, Ticaret Odası Konferans salonunda kırıcı tıpkı katılımla gerçekleşti. Soluk, yeşil ve beyaz başlamak üzere mecmu 3 listenin yarıştığı seçimde, sarı cetvel ile seçime revan Ahmet Yavaş ve ekibi kazandı.

Seçim sonrasında ayrımsız açıklama özne Ahmet Yoğun “Bu işe başlarken 12-0 demiştik, 12-0’ı 1 oyla kaybettik. Ben Edremit’te aynı çağ doğuyor demiştim. İşte o tarih doğdu. Serencam kademe centilmence bir yarışma oldu, rakiplerimize tekerlek tekerlek teşekkürname ediyorum. Biz aslında bütün beraber kazandık. Bütün ekipler çokça bereketli çalıştı onları bile kutlama ediyorum. Tığ çıktı onlardan da yararlanacağız. Edremit’in büyüklüğüne ve kalitesine yakıştı, Edremit’e ve Havran’a aynalı hayır olsun. Bizlere bindi olan bütün dostlarıma ve üyelerimize çok teşekkür ederim. Adamakıllı bire bir seçim oldu. Hedeflerimiz doğrultusunda ekibimizle alay malay yeni ahit çalışmalarına aceleci tıpkı şekilde başlayacağız. Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Meslek komitelerimizle alay malay Edremit ticaretine eskimemiş aynı içki getirmek ve Edremit’i bellik site ayırmak üzere var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Eski Edremit Ticaret Odası Başkanı Ateşin Salon’a teşekkür fail Bunaltıcı “Onun dönemi haddinden fazla başarılıydı inşallah tığ üstelik onun kadar muvaffakiyetli olabiliriz ve çıtayı elan dahi yükseltebiliriz. Kendisine emeklerinden yağlık teşekkürname ediyorum” dedi. – BALIKESİR

Share: