VEDAŞ’tan ‘Tüketici Memnuniyeti’ toplantısı

Vangölü Cıvıltı Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), tüketicilerine verdiği hizmetin kalitesini tasarruf etmek amacıyla sürdürdüğü projeleri görmek amacıyla toplandı.

Türkerler Holding Umumi Heyet Başkanı Kazım Türker’in başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Türkerler Ana Ortaklık yöneticileri, VEDAŞ Genel Müdürü, Denetim Kurulu Başkanı, direktörler, müşareket müdürü, hukuk müşaviri, mülk ve ekip müdürleriyle dal dozaj proses yöneticileri katıldı. Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde işlek 2 milyonu çok nüfusa ve yaklaşık 800 bin aboneye elektrik dağıtım hizmeti veren VEDAŞ, tüketicilerine sunduğu hizmeti daima iyileştirmek üzere hayata geçirdiği projeleri müşareket merkezinde yaptığı toplantıda değerlendirdi. Şeriklik Müdürü Emrullah Okuducu eliyle yapılan güruh sunumunda; envestisman projeleri, pres faaliyetleri ve gizliden gizliye elektrikle mücadeledeki gerçekleşmeler ile VEDAŞ’ın bölgede bitmeme fail sosyal bastırık projeleri karşı katılımcılara vukuf verildi.

Toplantı sonrasında değerlendirmede kâin Türker; “Cıvıltı dağıtım hizmeti, hayatın tamamını etkileyen berenarı eleştiri tıpkı görev. Özelleşme sonrasında üstlendiğimiz bu sorumluluğu bugüne kadar mucibince adına getirdiğimizi görüyorum. Sahaya ve teknolojiye yapılan yatırımlar bakım kalitesini artırırken bu çalışmalarımız, bölgemizde hayat dolu bulunmaz halkımızın memnuniyetine birlikte kalın ediyor. Halkımıza sunduğumuz bakım kanallarını mükemmelleştirmek amacıyla tam çalışanlarımızın nazik ayrımsız motivasyonla ve efdal bastırık bilinciyle görevlerine bitmeme etmelerini istiyorum” ifadelerinde bulundu. – VAN

Share: