YANLIŞSIZ Öğür Elazığ İl Başbuğ Sebep: “Şehrimizin bilcümle sorunlarının çözümü için Ankara’da mehabetli adımlar atıyoruz”

SELIM Öğür Elazığ İl Başkanı Şerafettin Sebep, Ankara’de Elazığ’ın sorunlarının çözümü noktasında kocaman görüşmeler yaptıklarını belirterek, bu çerçevede Mekân, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Garaz Kurum’u görüşme ettiklerini söyledi.

DOĞRU Fırka Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, DOĞRU Tümen milletvekilleri Dayanıklı Endişe, Sermin Balık, Zülfü Demirbağ ve Belediye Başkanı Delice Şerifoğulları, Kasaba, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Maksat Kurum’u makamında müzakere etti. Ziyaretle ilgilendiren açıklama işleyen YANLIŞSIZ Tümen Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ziyarette Elazığ’üstelik devam fail ve gerçekleştirilmesi planlanan projelerin gündeme geldiğini kaydetti. Elazığ’birlikte yapılan ve yapılacak olan icraat üzerine Icra Vekili Kurum’a bilgiler verdiklerinin altını çizen Başbuğ Sebep açıklamasında şu ifadelere kayran verdi:

“DÜRÜST kadrolar ve valimiz ile gelişigüzel eşsiz Bakanımızla makamında Elazığ’ımızı konuştuk. Eskimemiş yatırımlar üzere destek istedik, bitmeme eden çalışmaların mütezayit bölümleriyle ilgili düşünüm alışverişi yaptık. Şehrimizin eksiksiz sorunlarını biliyoruz. Bunların çözümü noktasında Ankara’dahi koca adımlar atıyoruz. Bağımlı hem valimiz hem milletvekillerimiz hem da Uray Başkanımız ile birlikte tam bu görüşmeleri birlikte yapıyoruz. Hepimiz sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Elazığ’ımız amacıyla elimizi değil gövdemizi taşın altına koyuyoruz. Yaptığımız eksiksiz görüşmeler Elazığ amacıyla, Elazığ’üstelik aktif insanlarımızın rahatı amacıyla. Ben Bakanımıza misafirperverliklerinden hava şükranlarımı sunuyor, sabah akşam bizleri boydak bırakmadıkları amacıyla da namına teşekkürname ediyorum. Valimize, milletvekillerimize ve Şehremaneti Başkanımıza birlikte antrparantez teşekkürname ediyorum. İnşallah bu ziyaretimiz Elazığ hesabına müspet sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Ben buna cümle kalbimle inanıyorum.” – ELAZIĞ

Share: