YANLIŞSIZ Parti’den CHP lideri Kılıçdaroğlu’na: Altılı Ganyan masa Kılıçdaroğlu’yla beraber değil ama biz, onunla beraberiz, aday ol kardeşim

YANLIŞSIZ Fırka Kadro Başkanvekili Bülent Turan , Çanakkale’deki mücahede ofisinde gazetecilerle buluştu.

Gündeme ilişik değerlendirmelerde mevcut Bülent Turan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “altılı ganyan masa”dan namzetlik onayı almaması nedeniyle gerilmeye başladığını söyledi.

“SAÇMALAMAYA BAŞLADI”

Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’de siyasal destek bulamadığını ifade eden Turan, şunları kaydetti:

“Zaman gördük ki Kemal Kılıçdaroğlu, kendi partililerine iri tıpkı heyecanla ‘yanımda mısınız, değil misiniz’ demiş? Namzet olma ihtimali azaldıkça, toplumda bedel bulmadıkça, altılı ganyan masada onaylama almadıkça gerilmeye başladı, saçmalamaya başladı. Bire Bir eş kendi ekibine, zat partisine yanımda mısınız der mi? 11 yıldan beri umumi başkansın, beraberinde olmayanla hangi işin var? Sana güvenmeyenle hangi işin var? Seninle yürümeyenle hangi işin var? Aynı kayırıcı ekibine benimle misiniz der mi?”

ALTILI MASA OYUN ÇEKICI BIRAKTI

“O büyüklüğünde polemiklerin, oyunların, siyasal ahlaksızlıkların partisi haline geldiler kim, yapılan politik yanlışlarla, sağtöresel sorunlarla, tartışmalarla gündeme geldiler kim daha çok umumi komutan ekibine benimle misin, değil misin diyor” değerlendirmesinde bulunan Bülent Turan, “Bir daha söylüyorum, bu millet Kılıçdaroğlu ile beraber değil. Altılı Ganyan masa Kılıçdaroğlu ile beraber değil. Amma biz, onunla beraberiz. Aday ol kardeşim. Gel, hodri yer, aday ol. Bu milletin irfanında, vicdanında, izanında karşılığı olmadığını bilcümle acun görsün.” diye niteleyerek konuştu.Share: