YANLIŞSIZ Tümen Muş Saylav Şimşek Sisli ve Malazgirt’i görüşme etti

YANLIŞSIZ Öğür Muş Saylav Mehmet Güvenli Balkır, Bulanık ve Malazgirt ilçelerinde ziyaretlerde bulundu.

Malazgirt AK Fırka İlçe Başkanlığını ziyaret eden Balkır, Muş İl Genel Meclis Başkanı Sait Saika, Şehremini Cengiz Kızıl, AK Parti İlçe Başkanı Kenan Deniz, kaymakamlık teşkilat üyeleri ve çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla kutladıkları Malazgirt Zaferi’nin 951. yıl dönümü etkinliklerinin alçak geçtiğini nâkil Balkır, “Katılma sağlayıcı herkese ve alelhusus Malazgirt halkına teşekkürname ediyorum. Malazgirt Zaferi, Malazgirt’indir bunu hep benzeri elan gördü. Sayın Cumhurbaşkanımız tarihi ilçemize çok ehemmiyet veriyor. Seçimden ilk elimizde tıpkısı kitapçık ile halkımızın karşına çıktık. Uray Başkanımız Cengiz Kızıl ile alay malay bu kitapçıktaki projelerden çoğunu hayata geçirdik. Elden minibüs terminalimiz kaldı. Onu de çokça bodur zamanda tamamlayacağız.” dedi.

Daha bilahare belediyeye geçerek çalışmalar için Zer’dan hikmet düz Balkır ve beraberindekiler, ilçeye atanan Ilçebay Göksu Bayram’ı konuşma etti, görevinin kırnak olmasını diledi.

Sisli

Parıltı ve beraberindekiler, Sisli ilçesinde dahi DOĞRU Öğür İlçe Başkanı Haberci Bulut ve partililer yoluyla karşılandı.

Burada vatandaşların ve muhtarların sorunlarını dinleyen Şimşek, öğretmenevinde sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile biraya geldi.

YANLIŞSIZ Parti olarak temas antlaşma halkın yanı sıra ve hizmetinde olduklarını ifade fail Şimşek, şöyle konuştu:

“Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın üstelik dediği kabil ‘biz millete nazik olmaya değil, hizmetkar olamaya geldik.’ Sisli’a hizmetin yer iyisinin gelmesi üzere çalışıyoruz. Dumanlı’ta belediyemiz ve kaymakamlığımız, ilçemiz üzere seferber olmuş durumda. Ahenktar yerine muhtarlarımızla buluşmaya gayret gösteriyoruz. Muhtarlarımızla gelişigüzel sivil cemiyet kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarımızla daim görüşmeye çalışıyoruz. Gittiğimiz rastgele yerde vatandaşlarımızın ayağına büyüklüğünde gidip kendileri ile konuşma imkanı buluyoruz.”

Balkır, ardından göreve başlayan Kaymakam ve Şehremaneti Komutan Vekili Oğuzhan Ocak’ı görüşme ederek kılıklı olsun dileğinde bulundu.

Share: