Yetim Ertuğrul’un sünnet hayali temel oldu

– Yetim Ertuğrul’un sünnet hayali töz oldu

Hayırseverler vasıtasıyla hayali gerçeklik olan Ertuğrul Sezai “Herkes benim düğünüme geldiği üzere çok mutlu oldum teşekkürname ediyorum. Sizin hepinizi çokça seviyorum” ifadelerini kullandı

KAHRAMANMARAŞ – Kahramanmaraş’ta babasını kaybeden 4 yaşındaki Ertuğrul’un davullu zurnalı sünnet düğünü hayali nesep oldu.

Kahramanmaraş’ta yaşayan 4 yaşındaki Ertuğrul Sezai, gittiği ayrımsız sünnet töreninde “Benim üstelik keşke sünnet düğünüm yapılsaydı” dedi. Bunu duyan beş altı iyilikçi, harekete geçerek minik Ertuğrul Sezai’ye sünnet töreni düzenlemeye koyuldu.

Ertuğrul’un hayalini gerçekleştiren hayırseverler, düzenledikleri sünnet organizasyonu ile minik Ertuğrul’un unutamayacağı tıpkı sünnet töreni gerçekleştirdi.

Düzenlenen organizasyonda mutluluğu gözlerinden okunan Ertuğrul’un sünnet törenine katılan vatandaşlar hem eğlendi hem da Ertuğrul’a aynı hacim servet taktı.

Hayali temel olan Ertuğrul Sezai “Cümle benim düğünüme geldiği amacıyla çokça bahtiyar oldum teşekkür ediyorum. Sizin hepinizi çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

Çocuğunun hayalinin gerçekleştiğini tamlayan temel Fatma Moğulkoç, “Herkesin ayağına afiyet. Bu organizasyonu özne herkese teşekkürname ediyorum. Çocuğumun hayali gerçekleştirildi ve bundan dolay üstelik herkesten Allah razı olsun” dedi.

Sünnet organizasyonunu düzenleyen Ayşegül Paksoy ise, “Elan önceki Mine’nin hayalini gerçekleştirmiştik, demin birlikte babasız bir evladımızın hayali olan sünnet kıyafeti giyip dernek organizasyonunu düzenledik. Bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkürname ediyorum” diye konuştu.

Share: