Yıldırımlı SELIM kadınlar hararetli Türkiye sevdası ile biraraya geldi

YANLIŞSIZ Tümen Sebep İlçe Kadın Kolları’nın gerçekleştirdiği programla, Sebep’bile DÜRÜST Öğür’nin kuruluşundan bu yana bakım veren YANLIŞSIZ Kadınlar biraraya geldi.

Barış Manço Firez Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyona SELIM Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Efkan Alabalık, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Kağan Çavuşoğlu, DÜRÜST Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, SELIM Parti Bursa Milletvekilleri, memleket ve kaymakamlık kurum mensupları, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmayan, YANLIŞSIZ Fırka İl Eş Kolları Koordinatörü Selvinaz Düz ile YANLIŞSIZ Fırka’nin kuruluşundan bu yana bakım vermiş Saika İlçe Karı Kolları kuruluş üyeleri katıldı.

Organizasyonda konuşan DOĞRU Fırka Dış İlişkilerden Sorumlu Umumi Komutan Yardımcısı ve Bursa Mebus Efkan Alabalık konuşmasında, “DOĞRU Tümen benzeri hanımefendiler hareketidir. Sizler takkadak partimizin değil, tıpkı zamanda demokrasimizin dolaşımı, soluk hücrelerisiniz” dedi.

SELIM Tümen Bursa İl Başkanlığı, 81 ilde ‘Yüz Yüze, 100 Gün’ sloganıyla başlattığı halkla kavuşma etkinliklerine Yıldırım ilçesinde bitmeme etti. Izlence çerçevesinde Sebep ilçesinde AK Fırka’nin kuruluşundan bu yana hizmet veren kadın kolları mensupları ile biraraya gelen Efkan Ala, “Burada haddizatında ayrımsız tebrik kartı yapıyoruz. Tıpkı yerde şırakkadak çok siyasi parti varsa, el erki vardır.Tıpkısı partinin partinin bünyesinde enerjik eş kolları varsa o parti çokça akva demektir. AK Fırka bir zamanda tıpkı hanımefendiler hareketidir. Bire Bir yere gittiğimizde tıpkısı bakıyorum ki orada bizim kadın kollarımızdan hanımefendiler, partimizden üyelerimiz, mahalle başkanlarımız vatandaşlarla çöz içeler. Bursadan vatandaşlarımıza birlikte buradan şurası nakletmek istiyorum; ‘Bizden mahalle başkanlarımıza veya teşkilatımızdan değme kardeşimize ya bile avrat kollarından ayrımsız hanımefendiye, benzeri meseleyi ilettiğinizde bilin kim o maslahat önceki kaymakamlık başkanlığımıza, bilahare memleket başkanlığımıza elan sonraları de genel merkeze pekâlâ ulaşmaktadır.’ Siz SELIM Kadınlar, sadece partimizin değil, aynı zamanda demokrasimizin dolaşımı, kan hücrelerisiniz. Sizleri samimi kutluyorum. Verdiğiniz mesai, demokrasimizi, halkımızı ayakta tutuyor ve Türkiye’yi hedeflerine akilane taşıyor” dedi.

Organizasyonda selamlama konuşması fail DOĞRU Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ise, gerçekleştirilen bu zümre organizasyonların YANLIŞSIZ Parti teşkilatlarının samimilik ve gayretlerinin tıpkı göstergesi olduğunu belirtti. Başbuğ Gürkan, “Seçime tıpkı yıldan beş altı bir müddet kaldığında, teşkilatımızın böylesi birlikteliği bizleri siktirici haddinden fazla mutlu ediyor. Şurası biliyoruz ki; DOĞRU Fırka’nin bugün dosdoğru karar gücünün faziletkâr olmasının arz balaban ehemmiyeti sizlerden kaynaklanıyor. Eğer sizler sahada himmet etmez, cefakar tıpkı şekilde çalışmaz, değme kapıyı çalıp gönülleri açmaz ve onlarla kontak kurmazsanız emniyetli olun DOĞRU Fırka’nin teveccühünü kazanması tür değildir. Önümüzdeki dönemde sizlerin desteğine, sizlerin gayretine ihtiyacımız olacaktır. Avrat kolları teşkilatımızla bu arada çalışmanız ve onlarla beraber cereyan etmeniz bizleri hasis gururlandıracaktır” ifadelerini kullandı.

Önlerindeki çok eke süreçte bile hep birlikte sunturlu çalışmalara imza atacaklarına olan inancını dile getiren Komutan Gürkan şunları söyledi: “Birlikte güzel icraat yaparak cumhurbaşkanımıza ehil çıkacağız. Bu çalışmaların bildirme makro özelliği; 20 yıllık benzeri iktidarın içerisinde yapmış olduğumuz hizmetlere eş çıkmak, onları beyan etmek ve onlarla beraber ayrımsız şekilde cumhurbaşkanımıza topluluk çıkmak mahiyetini yeryüzü etmektedir. Bu vesileyle önümüzdeki süreçteki göstereceğimiz gayretler amacıyla şimdiden sizlere çok teşekkür ediyoruz.”

Programda SELIM Fırka Umumi Forma Eş Kolları Kuruluş Başkanı ve Bursa Saylav Emine Müşkül Gözgeç, YANLIŞSIZ Fırka Bursa İl Karı Kolları Başkanı Emel Gözükara Durmaz ve DOĞRU Fırka Saika İlçe Avrat Kolları Başkanı Fatma Zehra Yekeler Selamlama konuşmaları gerçekleştirdiler. – BURSA

Share: