Cumhur Reisi Erdoğan’dan Samsun klibi

Reisicumhur Erdoğan’dan Samsun klibi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sosyal iletişim araçları hesabından paylaşılan klip balaban gusto aldı

SAMSUN – Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın içtimai medya hesabından paylaşılan Samsun klibi büyük beğeni aldı.

Reisicumhur Erdoğan’ın sosyal medya hesabından “Milli Mücadele’nin geçmiş adımının şehri Samsun, ‘Türkiye Yüzyılı’na da damgasını vurmaya hazır” antetli bire bir klip paylaşıldı. Görümsetme gelişmemiş sürede binlerce tabiat ve kıymetlendirme aldı.

Erdoğan’ın paylaştığı klipte, açılışını yapacağı projeler gösterildi. Samsun’un tarihi ve tabii güzelliklerinin gösterildiği klipte yatırımlar için şu özet bilgiler verildi: “Hastane, okul 9563 basamak(10,1 bilyon Türk Lirası envestisman). 9 değişik bölgede 1,8 milyon metrekare kentsel inkılap. 6 millet bahçesi(1 milyon 122 bin metrekare). Vezirköprü Çap Hastanesi, Asarcık-Kavak Yolu. Tarihi Aldanmaz Köprüsü Yolu (2 milyar 940 milyon TL), Samsun Üniversitesi Ballıca Kampüsü Özdemir Bayraktar Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi.”

Klipte ayrıca Saathane Meydanı, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, Şahinkaya Kanyonu, Samsunspor Stadı ve TEKNOFEST KARADENİZ’den görüntüler saha aldı.

4 dakikalık görümsetme, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Samsunumuzu kazandırdığımız bu eserler Türkiye yüzyılına armağan olsun” sözleriyle sona eriyor.

Share: