Baştan Refah Partisi Umumi Başkanı Erbakan: “Erbakan hocamızın Milli Düşünce bereketini anbean yaşıyoruz”

Yeniden Zenginlik Partisi Umumi Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Erbakan hocanın Milli Kuruntu bereketini anbean yaşadıklarını belirterek “Erbakan hocamız, rahmetlik liderimiz halen daha vefatından sonra görev başında. Milli Düşünüm Harekatı içerisinde olmayan, Milli Görüşe seçme büyü sıfır insanların rüyasına giriyor ve o rüyalarda açık açık Yeniden Zenginlik’a gideceksin, orada çalışacaksın diye niteleyerek onları bize yönlendiriyor” dedi.

Elazığ’da Yeniden Zenginlik Partisi’nin 2. Niteliksiz Kongresi yapıldı. Ayrımsız otelde gerçekleşen kongreye Genel Komutan Dr. Fatih Erbakan katıldı. Erbakan burada partililere seslendi. Erbakan, konuşmasında ” Davamızın bereketini, Tanrı’ın yardımını, Erbakan hocamızın, Milli Düşünce bereketini partimizi kurduğumuz geçmiş günden itibaren her an yaşıyoruz. Erbakan, hocamız, merhum liderimiz halen henüz vefatından sonra fariza başında. Milli Görüş harekatı içerisinde olmayan, Milli Düşünüm’e rastgele büyü sıfır insanların rüyasına giriyor ve o rüyalarda açık açık Baştan Zenginlik’a gideceksin, orada çalışacaksın diye niteleyerek onları bize yönlendiriyor. Antalya’da, İstanbul’de Elazığ’birlikte Konya’de, Türkiye’nin dört bir yanı sıra bu örnekleri görüyoruz. Erbakan hocamız vefatından sonradan halen daha hisse senedi başında. Bu bereketle, ihlasla, halisane Cenabı Tanrı’ın yardımıyla, davamızın bereketiyle fedakar sorun erlerinin yokluklara, imkansızlıklara rağmen gösterdiğiniz çabalarla bir numara şişman şahlanışımızı 17 Kasım’üstelik Ankara’dahi 1. Kongremizde gerçekleştirdik. Birçokları için şaşırtı olan bu iki şişman şahlanışın üstüne üçüncü şişman şahlanışımızı, 2023 seçimlerinde yapacağız. Sandıkları patlatacağız. Milli Görüşü, Yeniden Bolluk’a, iktidara taşıyacağız. Tanrı, Erbakan hocamızın gösterdiği hedeflere, ikinci 40 yılda Baştan Bolluk Partisi namına ulaşmayı talih etsin” diyerek konuştu.

Halkla buluşma programlarına küşayiş vermeden devam edeceklerini kaydeden Erbakan, “Geri, önceki gün ve 3 günlük İstanbul programı yaptık. İstanbul’un 39 ilçesinde 70’in üzerinde MKYK üyesi ve 10 kesim genel komutan yardımcısının da katılımıyla bütün İstanbul teşkilatlarımızın da katılımıyla İstanbul’un 39 ilçesinde tarama programlarını yaptık. Çok etken programlar oldu. Bekçi mitingler yaptık. Mahalle temsilciliklerinin açılışlarını yaptık ve demin de koştuk Elazığ’a geldik. Burada diyar kongremizi yapıyoruz. önümüzdeki hafta Şanlıurfa ve Diyarbakır’da halkla kavuşma programları, ondan ahir hafta Konya ve Antalya’üstelik halkla telaki programları yapacağız. Yeniden hep MKYK üyeleri, umumi model heyeti ile alay malay tabiri caizse benzeri çıkarma yaparak bu programları yapacağız” diye konuştu. – ELAZIĞ

Share: