Kadıköy Saç, Kaş ve Sakal Ekimi

Saç, kaş ve sakal ekimi, saçın seyreldiği veya hiç olmadığı bölgelerde saç büyümesini yeniden sağlamanın bir yoludur. Ameliyat, vücudun bir bölgesinden saç köklerinin alınmasını ve istenen bölgeye nakledilmesini içerir. Prosedür tipik olarak lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve iyileşme süresi değişebilir ancak tipik olarak birkaç hafta sürer. Saç ekimi, daha fazla insan saç dökülmesinden memnun olmadıkça giderek daha popüler hale gelmiştir. Prosedür dramatik sonuçlar sağlayabilir ve çoğunlukla tam bir saç başının restorasyonu ile ilişkilendirilir. Son yıllarda kaş ve sakal ekimi yaptırmak isteyen erkeklerin sayısında da bir artış olmuştur. Bu durum özellikle yüz kıllarındaki boşlukları veya yara izlerini doldurmak isteyenler için geçerlidir. Worbimed bu hizmetlerden yararlanmak için uygun fiyatlara ve profesyonel bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmektedir. Sizde aşağıda bulunan hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi, saç köklerinin başın bir bölgesinden (“donör alan”) seyrelen bölgeye (“alıcı alan”) nakledilmesini içeren bir prosedürdür. Sağlıklı, tam boyutlu ve güçlü bir şekilde büyüyen foliküller, büyüyen saçların yoğunluğunu artırmak için donör kafa derisinden seyrelen bölgelere taşınır.

Sakal Ekimi İşlemleri

Sakal ekimi, daha kalın ve dolgun bir sakal oluşturmak için vücudun bir bölümündeki saç köklerinin yüze nakledilmesini içeren kozmetik bir prosedürdür. Bu prosedür, genetik, yara izi veya diğer faktörler nedeniyle tam sakal bırakamayan erkekler arasında giderek daha popüler hale gelmektedir. Prosedür, genellikle başın arkasındaki kafa derisinden saç köklerinin çıkarılmasını ve sakal bölgesine nakledilmesini içerir.

Kaş Ekimi Fırsatı

Kaş ekimi prosedür tıbbi, kozmetik ve estetik dahil olmak üzere çeşitli nedenlerle gerçekleştirilir. Cerrah, donör bölgeden (genellikle kafa derisi bölgesinden) saç köklerini alır ve bunları kaş bölgesine eker. Bu prosedür, aşırı koparma, genetik bozukluklar veya yara izi nedeniyle kaş kaybı yaşayan bireyler için etkili bir çözüm olabilir.

Worbimed.com ile Avantajlardan Yararlanın

Herkesin durumu kendine özgüdür. Saç restorasyonu uzmanları tüm sorularınızı yanıtlamaya hazır. Sizin için doğru çözümü belirlemenize yardımcı olur. worbimed.com sitesine girerek iletişim sayfasından hemen arayabilirsiniz. 

Share: