Rahat aracıyla alkollü tıpkı şekilde kaymakamlık yapan CHP’li Belediye Başkanı defo diledi

Kırklareli’nde keyif aracıyla alkollü bire bir şekilde ilçe işleyen CHP’li İnece Belediye Başkanı Şahabettin Vardar yaptığı hatadan dünya özür diledi.

İnece Beldesi Belediye Reisi Şahabettin Vardar, 39 YANLIŞSIZ 328 plakalı makam ara bulucu ile İstasyon Mahallesi’nde kontrolden çıkarak defa kenarına devrilmişti. Haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye aracı, 112 Ivedili Afiyet ve polis ekipleri gönderme edildi. Belli Belirsiz şekilde yaralanan Vardar, Kırklareli Terbiye ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Alkollü olduğu kanıt edilen Vardar, tedavisinin ardından taburcu olmuştu. Kırklareli Valiliği üstelik İnece Beldesi Belediye Reisi Şahabettin Vardar karşı gönül rahatlığı aracını ‘hizmet dışı ve alkollü’ kullandığı iddiasıyla inceleme başlatmıştı.

Yaptığı kazadan etraf kül halkından defo dileyen İnece Beldesi Şehremini Vardar, “Yaptığımız kazadan belde tüm haklımızdan bozukluk diliyorum. Yapmamamız müstelzim tıpkı kazaydı. Hafta sonu yorgunluğu ve yemekli benzeri güruh vardı. Yemekli toplantıdan çıktım evime 200 metre kaldığında alışılagelen istikrarlı yolda köpek artık önüme. Kapik çıkınca frene tabetmek zorunda kaldım. Frene bastım araba kaydı canip yattı. Birazda etanol vardı bu hatandan ekolojik ortam cümle halkımdan özür diliyorum. Vilayet lazım soruşturmayı yapacaktır ama ben burada niyetimin çığlık olmadığını yayımlamak istiyorum. Saat 21.30 kabil evime gidiyordum. Şoförümü de almadım dinlensin diyerek. Ego da istemezdim böyle olmasını” dedi. – KIRKLARELİ

Share: