Trabzonspor’un Beşiktaş deplasmanı hikayesi

Spor Göt Süper Lig’in 10. haftasında Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Trabzonspor’de, kavi deplasmanın hikayesi kulübün toplumsal medya hesaplarından yayımlandı.

Bordo-mavili takımın oynadığı karşılaşma, deplasman yolculuğu ve beceri yönetmen Abdullah Avcı’nın oyuncularıyla yaptığı karşılaşma toplantısına ilişkin görüntülerin paylaşıldığı videoda, takımın gollerini atan Maxi Gomez ve Trezeguet’in görüşlerine dahi vadi verildi.

Avcı, oyuncularıyla yaptığı toplantıda, “Ciddi haftanın serencam haset. Iyicene aynı yarışma. Bütün bu arada arkadaşınız amacıyla cereyan etmeye devam edin. Bugün burada final maçı değil, 10. hafta maçı.” ifadelerini kullandı.

Karşılaşmada takımının evvel golünü atan Gomez ise yaptığı gol sevincine ilişik, “Gol sevincim kızım Catalina içindi. C harfini gösterdim. Zira takıma arkalama edebilmek için attığım kül golleri kızıma adıyorum.” dedi.

Trezeguet ise öncelikle maç için hamdetmek istediğini belirterek, şunları kaydetti:

“Sonuna büyüklüğünde mücadele ettik. Tam tıpkı takımımız ve ustalık ekibimiz var ve bittabi ki taraftarlarımız da gelişigüzel zaman yanımızdalar. Temiz taraftarlar var. Zaman kazanmayı hak ettik amma berabere kaldık. Ancak bu sene çokça çok karşılaşma oynadık. Beşiktaş maçına gelmeden geçmiş 2 karşılaşma daha oynamıştık ancak o sırada rakibimiz bizim maçı beklemeye koyulmuştu ve bizden elan hararetli durumdaydılar. Fakat savaştık ve kazanmayı dahi adalet ettik ve inşallah sonraki maçlar üzere buradan olumlu şeyler çıkarıp devam edeceğiz.”

Share: