Yumak amacıyla balkonuna sâdır eş, gördüğü manzara karşısında dehşete kapıldı

Antalya’de tün saatlerinde magandaların silahından sâdır saçmalar, 3’üncü katın ayazlık panjurunu hapishane deşik etti. O sırada taraf odada uyuyan buğulanmış kadın ise balaban ürkmek yaşadı.

Olay, cumartesi günü şeb saatlerinde Gülveren Mahallesi 3734. Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, akşam geç saatlerde yoldan sabık kimliği belirsiz güç evet de şahıslar, her sağa sola şiddetli etti. Bu tam magandaların silahından çıkan saçmalar, sokak üzerinde bulunan 4 katlı apartmanın 3’üncü katının panjuruna balkon etti. Onlarca saçmanın panjuru mapushane deşik ederek balkon tavanına sıçradığı görüldü. O sırada balkonun çabucak yanında bulunan odada uyuyan yaşlı kadın ise nazik gocunmak yaşadı.

Polis, şahısların peşine düştü

Sabah yıkamak üzere balkonuna sâdır ve gördükleri karşısında dehşete düşen sülale sahibi Zöhre Yozgat ise durumu tezelden polise bildirdi. İhbarın peşi sıra olay hesabına gelen suç araştırma ekipleri ve olay yeri tetkik ekipleri, incelemelerde bulundu. Ekipler, şahısların yakalanması amacıyla emek başlattı.

“Çocuğumuz, yaşlılarımız var; artık bıktık bunlardan”

Yaşadıklarını anlatan Zöhre Yozgat, “Nemli annem vardı evde, zırh seslerini o duyuyor. Biz üstelik evdeydik ama sesleri duymadık. Korkarak uyanmış. Sabah kalktığında bize silah sesi ile uyandığını söyledi. Ego, ‘egzoz patlamasıdır’ dedim. Ben balkonu yıkamak üzere girdiğimde o manzara ile karşılaştım. Gelişigüzel kayran mahbes deşik olmuş. Bu silah sıkma olaylarında sık sık yaşıyoruz ve komşular kendisine rahatsızız. Çocuğumuz, yaşlılarımız var; bundan sonra bıktık bunlardan” diyerek reaksiyon gösterdi. – ANTALYA

Share: