4 dolaşma evvel evlenen Fatma, denizde boğuldu

KOCAELİ’bile, 4 çevrim önceki evlenen Fatma (21)-Enes Taşdemir (23) denizde dalgalara kapıldı. Taşdemir çiftini idare etmek talip damadın eniştesi Mithat Enerjik (44) üstelik dalgalara kapıldı. Denizden çıkarılan 3 kişiden Mithat Acar görüngü durumunda, Fatma Taşdemir ise kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Sakarya’birlikte geçen ahzüita günü evlenen Fatma ile Enes Taşdemir ve Enes Taşdemir’in ablası ile eniştesi Mithat Acar, geçmiş, Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde Babalı sahiline geldi. Fatma Taşdemir, girdiği denizde dalgalara kapıldı. Eşini kurtarmaya etkin Enes Taşdemir birlikte dalgalara kapıldı. Ardından Mithat Enerjik dahi Taşdemir çiftini yetmek amacıyla denize girip dalgalara kapıldı.

Sahildeki sörf okulu öğrencileri, 3 kişiyi görüp denize girdi. Sahile çıkarılan Taşdemir çifti ve Mithat Acar’a, ihbar üstüne bölgeye gelen afiyet ekipleri, önce müdahalede bulundu. Tam müdahalelere karşın Enerjik kurtarılamazken, dirimlik tehlikesi olan Fatma Taşdemir İzmit Seka Heybet Hastanesi’ne, dirimlik tehlikesi sıfır Enes Taşdemir ise Kandıra Cesamet Hastanesi’ne kaldırıldı. Fatma Taşdemir üstelik yapılan müdahalelere karşın zaman öğle vakti saatlerinde yaşamını yitirdi. Mithat Enerjik’ın cenazesi, toprağa bulaşmak için Muş’un Malazgirt ilçesine götürüldü. Fatma Taşdemir’in ise Trabzon’da toprağa verileceği öğrenildi.

Share: