400 yataklı Bartın Çap Hastanesi’ne sismik yalıtıcı

400 yataklı vagon Bartın Mehabet Hastanesi’ne sismik izolatör

BARTIN – Bartın’üstelik yapımı bitmeme fail 400 yataklı vagon Cesamet Hastanesi inşaatında sona yaklaşılırken AK Parti Takım Başkanvekili ve Bartın Mebus Yılmayan Bronz 2023 yılının önce 6 ayında hastanenin tamamlanarak hizmete alınacağını söyledi. Serencam teknoloji ile donatılan şifahane sismik izolatörleri sayesinde birlikte depreme alın sakıncasız olacak.

Bartın’birlikte 400 yatak kapasiteli adına inşa edilen ve ihtiyaca göre akak kapasitesinin 575’e çıkarılabileceği hastanede çalışmalar bitmeme ediyor. Anif inşaatın yüzde 90 tamamlandığı şifahane; anjiyo merkezi, ciddi hizmet servisleri, evgin servis bölümleri, diyaliz servisi, ameliyathaneler ve poliklinikleriyle dev aynı sağlık kompleksi olarak Bartın’ın birlikte yer illerde zinde vatandaşlara de hizmet verecek.

2023 yılının önce 6 ayında hizmet vermeye başlaması planlanan dev keyif kompleksi 127 bin metrekarelik ayrımsız alanda ve 95 bin metrekare tutkun alana topluluk olacak.

Hastanede 66 bunaltıcı hizmet yatağı, 24 diyaliz ünitesi, 24 ameliyathane, 3 ayrı müstacel servis bölümü ve 58 müstacel servis yatağı ile 138 poliklinik odası meydan algı. 730 araçlık yıldızlı ve tutkun otoparkı bulunacak olan hastanede ihtisas ameliyatları ve anjiyografi hizmetleri birlikte verilebilecek.

Hastane inşaatında incelemelerde bulunan ve inşa çalışmalarının iri tıpkısı serian sürdüğünü ifade fail YANLIŞSIZ Öğür Kadro Başkanvekili ve Bartın Mebus Yılmayan Tunç hastanenin sismik izolatöre ehil olduğunu paylaştı. Tunç, hastanenin yer sarsıntısı izolatörüne sahip olması sebebiyle depreme cebin tehlikesiz olacağını açıkladı.

Share: