Adlı Oyuncudan Aşk İtirafı Geldi!

“Bilinmeyen Hafi” dizisinde başrolleri paylaşan Sinem Ünsal ve Halit Hür Soluk, amor yaşamaya başladı.

Gözlerden uzak aşk işlek ikili, serencam adına Belgrad’da tatil yaptı.

tv100’de vadi düz habere bakarak; Adlı oyuncu Sinem Ünsal, eski zaman “Cenazemize Şiddetli Geldiniz” filminin kıraat provalarında istekle açıklamalarda bulundu.

“MUTLUYUZ”

Sinem Ünsal, Bilinmedik Saklı dizisindeki partneri Halit Hür Sarı ile aşk yaşadığını itiraf etti. Ünsal, Halit Özgür Sarı ile ait “Mutluyuz. Gelişigüzel Belgrad’a gittik. Temas şey çokça evire çevire gidiyor.” şeklinde konuştu.

SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Sinem Ünsal, 21 Haziran 1993’de İzmir’de doğdu. Azerbaycan Yırlamak asıllı bir ata ile Çerkes kökenli bire bir annenin ikinci çocuğu olarak doğdu. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Literatür bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılından itibaren oyunculukla ilgilenmektedir.

2017 yılında yayımlanan Akşam Yıldızı adlı dizide Gün karakterini, Yağız Beyaz Amor adlı dizide ise Gülsüm Aslan karakterini canlandırdı. 2018-2019 yılları beyninde yayımlanan Kızım ünlü dizide Görelik Günay karakterini canlandırdı. 2019 yılında yayımlanmış Raif ile Letafet ünlü temaşa oyununda Görk karakterini canlandırdı. 2019-2021 yılları arası yayınlanan Tansık Doktor dizisinde Hekim Baylan Gülengül karakterine hayat vermiştir.

HALİT HÜR SARI KİMDİR?

Halit Özgür Zerrin, fotomodel ve dizi film oyuncusudur. 1.78 cm boyunda ve 67 kg. 4 Teşrinievvel 1993, İstanbul tevellütlü. İstanbul Hikmet Üniversitesi Iktisat Bölümü mezunu. Craft Atölye’sinde düzencilik eğitimini tamamlamıştır. Esra Kızıldoğan ile Temel ve İleri Düzencilik Craft Atölyesinde üçkâğıtçılık eğitimi aldı.

Halit Özgür Sarı, evvel düzencilik tecrübesi kendisine oynadığı Basübadelmevt: Ertuğrul dizisindeki Gündoğdu ve Selcan’ın Oğlu Süleyman rolü ile tanındı. Basübadelmevt Ertuğrul dizisindeki performansıyla balaban beğeni toplayan oyuncumuz daha sonra Al Göz, Sabık Yaz, Böke, Hakan Muhafız kabilinden kudretli projelerde meydan almıştır. Halit Bağımsız Zerrin özellikle Kardeşlerim dizisindeki performansıyla çıktı tanınır arkaç gelmiştir. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Share: