Ağlama sesi konusunda girilen evde azılı görünüş! Vücudunda zedelenmek ve sigara izi olan 2 yaşındaki bebeğin cansız bedeni bulundu

Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi’ndeki bire bir evde yaşları siftinlik olan 2 çocuğun ağlama sesleri üzerine yapılan ihbar sonrası bölgeye düzenlilik güçleri sevk edildi. Olay yerine revan ekipler, müstakil lüp içine girdiğinde ayrımsız bebeğin yerli yattığını gördü.

EVDE GEBERIK BULUNDU

Bölgeye irsal edilen sağlık görevlileri 1 yıl 9 aylık olan M.A.K.’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Karanlık ölümün ardından bölgeye çokça sayıda kol yönlendirdi.

VÜCUDUNDA ÇARPMA VE İZMARİT İZLERİ

Fenomen Yeri İnceleme ekipleri evde etraflı mesai gerçekleştirirken, biri 9 mahiye ötekisi 5 yaşındaki 2 çocuk Toplumsal Hizmetler İl Müdürlüğü vasıtasıyla koruma altına alındı. Bebeğin cenazesi otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Ekipler teferruatlı saatler boyunca evdeki her bir noktayı tekerlek teker inceledi. Evden alınan örnekler incelenmek amacıyla götürülürken, bebeğinin vücudunda darp ve sigara izleri olduğu ortaya çıktı.

ANNEYLE AYVAZ ARKADAŞI HERHANGI BIR YERDE ARANIYOR

Evin tıpkısı müddet ilk, çocuğun annesi G.K’nin (27) ayvaz arkadaşı olduğu öne sürülen kişinin yakınları marifetiyle kiralandığı, G.K’nin çocuklarıyla burada mihman namına kaldığı öğrenildi. Polis Güçleri, çocuğun annesi G.K. ile ayvaz arkadaşını taharri çalışması başlattı. Çocukların babasının ise tıpkısı süredir cezaevinde bulunduğu öğrenildi.

ÇOCUKLARA KİMSE SAHİP ÇIKMIYORDU

O anları kısık gözlerle izleyen komşular ise eve girip çıkanın galiba olmadığını ve çocuklara eş çıkılmadığını iddia etti. Bebeğin değişmez ölüm nedeni otopsinin peşi sıra oraya çıkacak.

Share: