Dardanel’in restoran zinciri franchising ile büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, balık fast food restoranı ‘I Love Fish’, franchising sistemiyle ülke genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Sürdürülebilir istihsal faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu tamam kategorilerde önder olan Dardanel; balık ve deniz ürünlerini sunma hesaplı ve hızlı şekilde geniş kitlelere duyurmak üzere I Love Fish konseptini geçtiğimiz yıl hayata geçirdi. Dardanel’in sunu bakir aşevi zinciri I Love Fish; İstanbul Beşiktaş Çarşı, Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. I Love Fish konsepti demincek franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

GİRİŞİMCİLERE, KENDİ ALANINDA RAKİPSİZ BİR İŞE YATIRIM ETME İMKANI

Dardanel Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilişik açıklamasında, “Hem Türkiye’birlikte degaje kitlelere ulaşacak hem bile tamam dünyaya ihraç edebileceğimiz tıpkısı feraset yarattık. Yekpare girişimcilere, özlük alanında rakipsiz tıpkı işe envestisman etme imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya yazmak” dedi.

Dardanel, Türkiye’nin her durumunda I Love Fish franchise’ı beğenmek isteyen yatırımcılara; ayraç gücü, eksper eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına ulaşan tevzi lojistik ağıyla bindi oluyor.

Ortaklık; inovatif yaklaşımıyla balık ve deniz ürünlerini genişlik yıpranmamış konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve deniz ürünlerini henüz ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini müzayede misyonuyla pazardaki kararlı büyümesini birlikte sürdürüyor.

Share: