Fendoğlu: “Oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz”

Milliyetçi Akıntı Partisi (MHP) Malatya Saylav ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, ziyaret programında, “Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kırıcı niyetlileri açıklıyoruz” dedi.

MHP Malatya Milletvekili ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Malatya’nın Battalgazi İlçesindeki rustik mahalleleri konuşma çerçevesinde 8 rustik mahalleye henüz her an burada vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelerek 3 günde 22 köyü ziyaret etti. Fendoğlu, birlikte MHP Malatya İl Yönetimi, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhah İlhan ile birlikte Battalgazi’nin Bahri, Merdivenler, Düzyol, Alhanuşağı, Kamıştaş, Pelitli, Tanışık ve Oylumlu kırsal mahallerini ziyaret ederek, vatandaşlarla tıpkısı araya geldi. Fendoğlu, vatandaşlardan gelen talepleri ve sorunları kulaktan, biricik tek denli aldı. Fendoğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen gelişigüzel tür sorunların çözümü için rastgele zaman takipçisi olacağız. Domestik sorunların Malatya’de belediyelerimiz ve kurumlarımız vasıtasıyla, genel sorunlarında hükümet gözetiminde çözümü için cemi girişimlerde bulunuyorum, bulunmaya üstelik bitmeme edeceğim. Milletvekiliniz olarak değme ant emrinizdeyim. MHP Malatya teşkilatlarımız sonsuz bir mücahede zarfında. Milliyetçi Akım Partisi adına önce Allah’a sonradan Balaban Türk Milletine emanetiz” dedi.

Fendoğlu, “MHP yerine Türkiye’yi henüz oturmuş, henüz kalkınmış aynı bolluk seviyesine duyurmak amacıyla Bilgili Liderimiz Heybet Bahçeli’nin öncülüğünde ve gösterdiği hedefler doğrultusunda serencam nefesimize kadar çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Bu amaçla, MHP teşkilatları namına, MHP’liler namına toprak devlet, ilçe kaza, karye karye, bap husus dolaşarak Türkiye üstünde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, acı niyetlileri açıklıyoruz” ifadelerini kullandı. – MALATYA

Share: