İnşaatta camit bedeni kâin Dilara’nın ölümünde sır perdesi aralanıyor! Yasak aşkı belgelemiş

Erzurum’a tutkun Palandöken ilçesi Abdurrahman Gazi Mahallesi’nde ailesi ile birlikte diri 20 yaşındaki Dilara Köç, 8 Ilk Teşrin’de çalıştığı aksiyon yerinin yöneticisiyle tartıştıktan sonraları işyerinden ayrıldı. Elan sonra Köç, 9 Teşrinievvel tarihinde arkadaşlarıyla karşılaşmak için evden ayrıldı. Geç saat olmasına karşın eve dönmeyen kızları amacıyla endişelenen familya, kızlarının telefonunu tekraren aradı.

CESEDİ İNŞAATTA BULUNDU

Palandöken ilçesi Müftü Solakzade Mahallesi’nde karakol gezen bekçiler, 12 katlı yapım halinde kim binanın üzerinde yerde gelişmemiş yatan tıpkı özlük gördü. Durumun bildirilmesi konusunda görüngü namına çok sayıda polis güçleri ve afiyet ekibi sevk edildi. Afiyet ekipleri aracılığıyla yapılan incelemede Dilara Köç olduğu belirlenen canlı kızın hayatını kaybettiğini belirleme etti.

4 KİŞİ TUTUKLANDI

Cumhuriyet Savcısı’nın tutuklanma talebiyle mahkemeye sevkettiği 2’si avrat 4 şüpheliden Çağla Fatmanur E., gözdağı ve şantaj suçundan tutuklandı. Farklı şüpheliler Ş.C., B.Ö. ve A.K., adli arama şartıyla erkin kaldı.

HARAM AŞKI ORTAYA ÇIKARDIĞI İÇİN TEHDİT EDİLMİŞ

Mahkemede tutuklanan Çağla Fatmanur E.’nin, Dilara Köç’ü gözdağı ettiği öğrenildi. İddiaya göre Dilara Köç’ün ayrıldığı hamburgercinin sorumlu müdürü evli olan A.K. (31) ile Çağla Fatmanur E. (23) arasında ahzüita olduğu belirlendi. Kestirmece iki ay önceki Çağla Fatmanur E. ile bire bir mekanda oturan A.K’nin fotoğrafı eşine gönderildi. A.K. ile Çağla Fatmanur E. fotoğrafı gönderdiğini düşündükleri Dilara Köç’le tartıştı. Yaşananlar üstüne Dilara Köç, işyerinden ayrıldı. Olay günü Ş.C. ile Dilara Köç’ün kaldığı eski işyerinden arkadaşının evine giden Çağla Fatmanur E., kapının uğrunda tıpkı süre tartıştı. Dilara’nın yanından ayrılan Çağla Fatmanur E.’nin telefonla arayarak tehditlerini sürdürmesi üzerine Dilara, ağlayarak dalan Palandöken ilçesindeki 12 kıvrım yapım halindeki binaya çıkıp intihar etti.

Share: