SEAH Esenlik Yerleşmiş bakir durumunda bakım veriyor

Sakarya Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi (SEAH) Keyif Oturmuş eskimemiş durumunda hizmet vermeye başladı.

İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan açıklamaya bakarak, Adapazarı ilçesi Yenidoğan Mahallesi Pabuççular Caddesi’nde İl Müftülüğü yanındaki SEAH ek hizmet binasına taşınan kurulun, henüz verimli ve dolgunca hizmet vermesi amaçlandı.

İl Esenlik Müdürü Prof. Dr. Muazzez Öğütlü, müesses görüşme ederek SEAH Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis ile Sertabip Yardımcısı Dr. Mehmet Durmuş’tan çalışmalarla ilgilendiren bilgelik aldı.

Başdoktor Halis, haftanın beş günü bakım verecek olan keyif kuruluna müracaatlar dahil girmek amacıyla, gök bilimi işlemleri ve muayenelerinin dayanak noktası katta yapılan düzenlemeyle yegâne noktadan yürütüleceğini belirtti.

Kadın Veladet ve Bala Hastalıkları Kliniği’nin eskimemiş binasına geçmesiyle kâin binayı kullanmaya başladıklarına değinen Temiz, “Ayn, kardiyoloji, psikiyatri, genel cerrahi, ortopedi, sinir bilimi, fizik otama ve iyileştirme gibi birçok polikliniğimizle burada de hizmet veriyoruz. Şekil kampüsümüzdeki fiziki düz sıkışıklığını bağışlamak ve vatandaşımızın sağlık kurulu raporlarını elan acul aynı şekilde alabilmesi için bu anlamda tıpkı planlama yaparak Keyif Kurulumuzu buraya taşıdık. Afiyet Kurulu raporu ahzetmek talip vatandaşlarımız bilcümle muayenelerini burada yaptırıp tekrar burada heyete girecekler.” ifadelerini kullandı.

Başhekim Münezzeh, Esenlik Oturmuş işlemlerinin yanı sıra normal poliklinik hizmetlerinin da burada verilmeye bitmeme edeceğini bildirdi.

Share: