Beyşehir Kaymakamı Özdemir ilçeye veda etti

2022 yılı yerel yönetim amirleri atama kararnamesi ile Kocaeli’nin Bataklık İlçesi Kaymakamlığı’na atanan Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, ilçeye veda etti.

Beyşehir Kaymakamlığı görevinden ilişiğini kesen Özdemir, Beyşehir Kaymakamlığı’nda tahminî ilkokul yıl boyunca birlikte fariza yaptığı himmet arkadaşları ile vedalaştı, hükümet binası uğrunda gelişigüzel ajanda fotoğrafı çektirdi. Mesleksel kariyerinde; Sinop Kaymakam adaylığı, Samsun Tekkeköy Ilçebay Vekilliği, Gümüşhane Palan Kaymakamlığı, Samsun Kavak Kaymakamlığı, Sivas Suşehri Kaymakamlığı, Çankırı Ilgaz Kaymakamlığı, Balıkesir Susurluk Kaymakamlığı, İçişleri Bakanlığı Ahbaplık Müşavirliği görevleri düz düz Trabzon’un Köprübaşı ilçesi doğumlu olan 52 yaşındaki Özdemir, İçişleri Bakanlığı’nın 20 Ağustos 2017 günlü ve 30160 çevrilmiş Resmi Gazete’de yayımlanan kararnamesi ile atandığı Konya’nın Beyşehir İlçesi Kaymakamlığı görevini bu tarihten bu yana sürdürmekteydi.

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesi Kaymakamı adına fariza yaparken Özdemir’den boşalan Beyşehir Kaymakamlığı’na atanan Ilçebay Mehmet Eksiksizlik Akpınar’ın Ilkgüz kocaoğlan içerisinde yıpranmamış fariza durumunda mesaisine başlaması bekleniyor. – KONYA

Share: