Didimli taze sporculara tişört sürprizi

Aydınlık Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde Aydınlık’de planlı GSB Spor Okulları, 21 ayrımlı branşı ile gençlere sporu sevdirmeye bitmeme ederken, Didim’üstelik spor okulu öğrencisi tendürüst sporculara tişört dağıtıldı.

Cahillik ve Spor Bakanlığı aracılığıyla değme yıl 81 ilde planlı GSB Spor Okulları ve GSB Degaje Spor Okulları yaz döneminde faaliyetlerine cevvaliyet kesmeden sürdürüyor. Aydın’da de 21 ayrımlı branşta sunulan eğitimler eksper antrenörler eşliğinde gerçekleştirilirken, Münevver Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü vasıtasıyla 17 ilçede düzenlenen 5-18 yaş aralığındaki bala ve gençlerin bilişsel ve sportif gelişimleri ile sosyalleşmelerine katkı sağlayarak yeteneklerini ortaya yararlanmak amacıyla sportif kurslar verilmeye devam ediyor.

Bu çerçevede Didim ilçesinde spor okullarına mevrut zinde sporcular dahi voleyboldan basketbola kadar birçok spor branşında eğitimlerini alırken, Didim Bilgisizlik ve Spor İlçe Müdürlüğü eliyle sporculara tişört sürprizi yapıldı. Tüvana sporcuların antrenmanlarına katılan Didim Toyluk ve Spor İlçe Müdürü Mantalite Kurucu, yaz okulu tişörtlerini öğrencilere dağıttı.

Yaz aylarında öğrencilerin spor okullarında eğlenceli aralık geçirmeye bitmeme ettiklerini ifade eden Kurucu; “Yaz ayında etkili olmaya devam. GSB Spor Okulları’nda değişik branşlarda devam fail ücretsiz eğitimlerimiz ile gelecek nesillerimiz ahenktar ve eli nimetli mesafe geçirmeye devam ediyorlar. Bizler bile sporcularımızın bu bahtiyar ve ahenktar antrenmanlarına ortak olduk. Yaz Okulu tişörtlerimizi dağıttık. Desteklerinden hava sponsorlarımıza de teşekkürname ederiz” dedi. – AYDIN

Share: