Milli Defans Icra Vekili Yardımcısı Öz, Kırıkkale’de konuştu Açıklaması

Milli Savunma Vekil Yardımcısı ve Makine ve Kimya Endüstrisi SAVUŞMAK (MKE KAZANÇ) Umumi Heyet Başkanı Muhsin Öz, Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri yerine MKE ZIYAN ETMEK’den haddinden fazla öz beklediklerini söyledi.

MKE SAVUŞMAK eliyle personelin kaynaşması ve ortaklık aidiyetinin artırılması amacıyla Kırıkkale’birlikte planlı “Spor Festivali” etkinliğine, Öz ve MKE SAVUŞMAK Genel Müdürü Yasin Akdere katıldı.

Dere, burada yaptığı konuşmada, MKE EKMEK’nin hem Kırıkkale’dahi hem Ankara’dahi hem üstelik Çankırı’daki lokasyonlarında başarıdan başarıya koşmaya başladığını söyledi.

Bu başarıların devamının geleceğini aktaran Dere, “Bunun devamı de bu dirlik ortamına kapalı. Milli Defans Bakanlığı ve ordumuz adına MKE YEMEK’den çokça öz bekliyoruz. MKE EKMEK 1453’e dayanan tarihi ile bu ülkenin lokomotiflerinden birisi. İnşallah bu başarıları artarak devam edecek. Son 2 yıldaki başarılarını görüyoruz. daha çok uluslararası alandaki başarılarını, ihracattaki, personel istihdamındaki katkılarını göreceğiz. İnşallah halk ele bütün birlikte elan nice nazik başarılara diyorum.” diye konuştu.

Akdere ise MKE SERPMEK’nin geçmişten geleceğe üstlendiği sorumluluğu daha birlikte ileriye götürebilmek amacıyla daha iri işlere imza atmaya bitmeme edeceğini vurguladı.

Icra Vekili Yardımcısı Öz, konuşmasının ardından çalım içerisindeki müdürlükler beyninde düzenlenen ayak topu, basketbol, uçan top ve masa topu maçlarında bir numara olan takım ve personele ödüllerini arz etti.

Etkinlikte, sanatçı Bandaj Akalın dahi dinleti verdi.Share: