Vali Taşbilek, İslami El Birliği Oyunları’nda kızıl madalya kazanan Azizoğlu’nu makamında akseptans etti

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Konya’da yapılan İslami Tesanüt Oyunlarında altın madalya kazanan Dünya üçüncüsü Kick Boks sporcusu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında akseptans ederek, tebrik kartı etti.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda Kick Boks’ta altın madalya kazanarak iri tıpkısı başarıya imza atan Kelkitli milli sporcu Feyzanur Azizoğlu’nu makamında akseptans etti. Cahillik ve Spor İl Müdürü Mücahit Atalay, Kelkit Osmanlı Bilgisizlik ve Spor Kulübü Başkanı Osman Nas’ın da katıldığı programda Vali Taşbilek, sporcuya ve antrenörüne ödüllerini takdim etti. Azizoğlu’nun Konya’bile gösterdiği başarının Gümüşhanelilerin göğsünü kabarttığını dile getiren Ilbay Taşbilek, milli sporcuyu kutlama etti.

Kelkitli milli sporcu Feyzanur Azizoğlu’ndan Olimpiyat ve Acun şampiyonluğu de beklediklerini dile getiren Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, “Feyzanur Azizoğlu kızımızı, Kelkit’imizin, Gümüşhane’mizin kızıl evladını yine kutlama ediyoruz. Kudretli spor hayatını en üst Konya’daki İslam Olimpiyatları’nda dahi şampiyonlukla taçlandırdı. Elan geçmiş Türkiye Şampiyonluğu, Avrupa dereceleri ve Dünya üçüncülüğü olan evladımız Konya’dahi de hepimizin göğsünü kabarttı. Ego kendisini, ailesini ve ona iş veren değerli antrenörlerimiz tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Tanrı yolunu bahtını belirtik etsin. İnşallah dünya ve olimpiyat şampiyonluklarını birlikte kızımızdan nasipse bekliyoruz. İnşallah üzerine koyarak ülkemizi, milli formamızı ve bayrağımızı en son düzeyde entrika edeceğine inancımız sonsuz” ifadelerini kullandı. – GÜMÜŞHANE

Share: