Yukatel Kayseri Eş FK hafta içi mesaisinde

Ünyegücü karşılaşmasını kazanarak ligde ilk galibiyetini alan Kadınlar Ayak Topu 1.Ligi ekiplerinden Yukatel Kayseri Kadın FK, erte sahasında Şırnak Nuhspor ile karşı karşıya gelecek.

Ünyegücü deplasmanından 1-0 galip gelen ve 3 puanı hanesine yazdıran Yukatel Kayseri Eş FK, ligdeki ikinci maçını yarın sahasında Şırnak Nuhspor ile oynayacak. Şırnak karşılaşması öncesinde morallerin efdal olduğunu belirten Yukatel Kayseri Eş FK Beceri Patronu Osman Keleş Kökoğlu, Şırnak maçını da kazanarak çıkışı sürdüreceklerine inandığını söyledi. Ferda Sümer Stadı 1 Nolu Saha’bile saat 12.00’dahi oynanacak olan karşılaşma öncesinde Yukatel Kayseri Avrat FK’de nakıs bulunmuyor. Mütehammil maç öncesinde Kayseri temsilcisinin biricik hedefi sahadan üç puan alarak bırakmak olacak.

Ferda Sümer 1 Noli Saha’de oynanacak olan karşılaşmanın hakemleri de galiba oldu. Stabil karşılaşmayı Kağan Çam yönetecek. Çam’ın yardımcılıklarını ise Oğuzhan Bahçıvan ile Kasıt Cömert yapacak. Maç saat 12.00’bile başlayacak. – KAYSERİ

Share: