Tekirdağ’dan güdük bodur

Şarköy Belediyesi’nce tekvando turnuvası düzenlendi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Liman Otopark spor alanında planlı turnuvaya, farklı sıkletlerde 24 tekvando kulübü ve 300’ün üstünde sportmen katıldı.

Maçlar, Türkiye Tekvando Federasyonuna sınırlı 16 hevesli hakem tarafında yönetildi, Daedo Pss Geniş 2 sistemi kullanıldı.

World tekvandonun akıbet kuralları geçerli olan turnuvada, aşama elde fail sporculara madalya verildi.

TREDAŞ, ekol çevrelerinde tenvir kontrollerini gerçekleştirdi

Trakya Zindelik Tevzi A.Ş. (TREDAŞ), meslek çevrelerindeki aydınlatmaların bakım ve onarım çalışmalarını tamamladı.

TREDAŞ’tan yapılan açıklamaya göre, 2022 – 2023 yetişek ve talim yılı öncesinde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli’nde terbiye dönemine başlayacak olan okulların çevresinde tenvir kontrolleri yapıldı.

Öğrencileri aydınlık kere ve sokaklara sarmak amacıyla başlayan bakım ve onarım çalışmaları meslek çevrelerindeki armatürleri kapsadı.

Arızalanan, deforme olan ve arıza ika ihtimali olan aydınlatmalar, ekipler vasıtasıyla belirlendi, gelişim planına alınarak bakımı gerçekleştirildi.

Altınova Mahallesi Ilişkin Pazaryeri inşaatı başladı

Süleymanpaşa Belediyesince Altınova Mahallesi Mecbur Pazaryeri yapım çalışmaları başladı.

Belediyeden yapılan açıklamaya bakarak, Belediye Reisi Cüneyt Yüksel, çalışmaları durumunda strateji ederek, yetkililerden vukuf aldı.

İki bin 596 metrekare alana sahip Sadık Pazaryeri içerisinde 89 sayı tezgah, çayhane, bala parkı, tuvaletler ve zabıta noktası bulunacak.

Çalışmaların gelişmemiş müddet içerisinde bitirilmesi hedefleniyor.

Share: