Açılışa hususi ücretsiz dondurma ikramı

Kahramanmaraş’ta yenilenip vatandaşların hizmetine sunulan pastacı uğrunda vatandaşlara 250 kilogramlık dondurma börkenek külah izzetüikram edildi.

Kent merkezinde ‘Kervan-1’ namına bilinen pastacı yenilendi. Trabzon Bulvarı’nda 2002 yılında hizmete başlayan pastacı bağırsak ve dış restorasyon işlemlerinin arkası sıra yeni yüzüyle vatandaşlara hizmet sunmaya başladı.

Yenilenen yazıhane için özel yerine Alpedo Dondurma Fabrikasında hazırlanan 250 kilogramlık dondurma vatandaşlara ücretsiz adına izzetüikram edildi. Vatandaşlara ikram edilen dondurma ise gücük sürede tükendi.

Sıcak yaz gününde vatandaşların bire bir nebze bile olsa rahatlaması adına hakeza aynı aplikasyon yaptıklarını ifade fail Alpedo Dondurma Umumi Heyet Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Kervan’ın doğum tarihi 1961. 10 hayat ile başlamıştık. Trabzon Bulvarında 2002 yılında bu şubemizi açmıştık. Burada halkımız ile beraber kullanılmamış yüzümüz ile beraber dondurma şovumuzu yaptık hem da dondurma izaz ettik. Şuan da kentimizde 8 şubemiz var ve hedeflerimiz var. Sene başına kadar 2 şube henüz hizmete açıyoruz. Tekerek yolu ve Binevler uğrunda. Alpedo Dondurma yerine Türkiye’nin 175 bin noktasında dahi bakım veriyoruz. 24 ülkeye Alpedo ve Kervan markası ile hizmet veriyoruz” dedi.

Yenilenen pastanede dondurma ve lezzetli çeşitlerinin yanı sıra zayıf ve yaş gato çeşitlerinin satışına devam edilecek. – KAHRAMANMARAŞ

Share: