Netflix’e ayrımsız darbe henüz

Netflix sonuç dönemde abone sayısında büyümenin durması ve borsada hisselerinin çakılmasından bilahare benzeri darbe dahi oyunlarından aldı.

Netflix, Kasım 2021’dahi büyük umutlarla yayına aldığı Netflix Games’te hedeflerine ulaşamadı. Uygulama takipçisi Apptopia, Netflix oyunlarının günlük sadece 1,7 milyon kullanıcıya topluluk olduğunu açıkladı. Bu üstelik dünyadaki 221 milyon abonesinin yüzde 1’inden daha bir iki tıpkı kısmı kapsıyor girmek.

Netflix, baziçe kitaplığını sene sonuna büyüklüğünde 50 oyuna genişletmek istiyor; ancak Netflix’mağara oyunlarının günce sadece 1,7 milyon kullanıcısı var. Antrparantez, sabık kasım ayında Android ve iOS cihazlar için piyasaya sürüldüklerinden bu yana dünya genelinde mecmu 23,3 milyon posta indirildiler.

ABONE KAYBI ARDINDAN İKİNCİ BİR ÇARPIŞ

Şu anda, iki Stranger Things dizisini asıl düzlük iki baziçe dahil girmek için, akın platformunun abonelerine özel toplam 26 resmi Netflix oyunu bulunuyor.

Apptopia, atak devinin oyunlarının indirilmesinde, mayıs ayında Stranger Things dizisinin eskimemiş bölümlerinin yayınlanmasına büyüklüğünde düşüş görüldüğünü, ancak yeni bölümlerle bu arada adım adım yükselme görülmeye başlandığını belirtiyor.

Netflix’in yılın ikinci çeyreğinde 970 bin abone kaybettiğini açıkladıktan sonraları oyunlarda dahi istediğine daha ulaşamamış olması ilgi çekti.

Share: